Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az ami igazán jó a zsíros,...

Mi az ami igazán jó a zsíros, mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon problémás bőröm van,zsíros,mitesszeres az orrom,apró pici pattanásaim is szoktak lenni,és tág pórusú két oldalt az arcom.Eddig már egy csomó mindent kipróbáltam,mondanom sem kell,hogy a bolti közül egyik se vált be,sőt még rondább lettem tőle.Pedig vettem én egészen az 500 Ft-os tól a 4500 Ft-os Vichyig mindent.Ami a legjobban bevált,és amit most is használok,az az amit a bőrgyógyász írt fel.Most már kevesebb a pattim,de a tág pórusok,mitesszerek megmaradtak.Alapozót szoktam használni,de ilyen melegben mindig lefolyik az arcomról.Őszre szeretnék végre szép,szebb bőrt,habár tudom,hogy bababőröm sose lesz:(

Mit ajánlotok,mi az ami igazán jó ilyen bőrre?Bőrgyógyászhoz vissza fogok menni,mert ezt a krémet csak 3 hónapig lehet használni,és ez mindjárt lejár.

Segítsetek,légyszi!

16/L


2010. jún. 14. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tinikoromban - hasonló problémákkal küszködtem - az jött be, hogy hetente egyszer hámlasztottam. Kentem rá vízzel higított élesztőt (büdös, mint a fene), majd miután megszáradt langyos vízzel lemostam. Valamint sok Pándy-meggy fogyasztása segített. A meggy savat csinál, tehát csak akkor egyél belőle sokat, ha a gyomrod bírja. Az unokahúgomnak viszont az segített, hogy nem ivott szénsavas italokat, kiiktatta a kakaót, csokit, és viszonylag kevés édességet evett. 20 éves koromban viszont találtam egy szuper kozmetikust, aki már az első alkalommal csodát tett. Ő lemosásnak csipkebogyós tinktúrát adott (a receptje az Ő titka marad), ami szuper jó volt.

Remélem tippnek ennyi is elég. Tehát változó, hogy kinek mi segít. Nem kell feltétlenül kencéket venni rá, mert lehet, hogy a hűtőszekrényben, vagy a spajzban van a megoldás és még olcsóbb is.

2010. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bőröd mindent elárul arról ,amit megeszel ,illetve amit nem! A víz az egyik legfontosabb hidratálási forrás ,a száraz és a zsíros börűeknek egyaránt jó! Igyál rengeteg ,rengeteg vizet és kerüld a olajos dolgokat pl: olajos magvakat egyáltalán ne fogyassz ! Napoztasdd az arcod minden nap egy kis ideig ,ez sok embernek segít! Nekem még a sportolás vált be ,talán mert kiizzadom vele a méreganyagokat ,mindig szebb lesz utána a bőröm de persze ilyenkor is pótolni kell a folyadék vesztést!.Most menny el kozmetikushoz ,nyomkotassd ki vele az összes ragyát (talán vmi krémet is tud adni kifejezetten a te bőrödre ,mondjuk sztem azt tényleg érdemesebb a bőrgyógyásztól kérni!) és utána tartsd be ezt a pár szabályt és hidd el jobb lesz! Tudom ,h nem könnyű betartani ,nekem is a bőrőmmel van bajom ,csak nekem éppen hogy elképeztően száraz és viszket ,egy bolti krém se használt soha életemben,de ha betartom a saját bőrömnek való szabályokat ,akkor nálam is avul a helyzet! Próbáld ki! :) tudom h nehéz betartani de megéri:)
2010. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem is nagyon problémás a bőröm,még mindig küszködök vele...nos régebben a bőrgyógyászom roaccutan-t írt fel amit 8-9 hónapog szedtem...elég szép lett tőle a bőröm a végére és után amég kitartott kb fél-1 évig a hatása,de aztán lassan visszajöttek a pattanások,és amúgy magzatkárosító és elég sok mellékhatása van...szóval ez kétes megoldás volt...és nem tartott túl sokáig...

most elkezdtem fogamzásgátlót szedni olyat ami kifejezetten bőrre is jó(az enyém yasminelle)azt mondta barátnőm neki fél év után jött tőle rendbe a bőre..

plusz utána olvastam higy esteleg még milyen vitaminok segíthetnének az ügyön : A vitamin jó megoldás de orvosi recepttel kapható,bőrgyógyásszal feliratathatod

E-vitamin:erős antioxidáns ,regenerál különösen jó a bőrre a legtöbb kozmetikai termékben ezért van benne

B vitamin:én konrétan B-vitamin komplexet szedek(rossmanban: 519 ft egy hónapra 30 szemes levél)

segíti az idegrendszer működését és csökkenti a faggyúmirigy termelését...napi egynél nem kell belőlük több én ezeket csinálo lassan egy hónapja,ja és pluszba bőrhámlasztást(garnier pure aktív mitteszer eltávolító bőrradír)...most már szebb az arcom..de csak pár hónap múlva számítok javulásra azért ehhez idő kell

igazzi áttörést a fogmazásgátlómtól várok.

Remélem segítettem.

2010. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
énis yasminelle-t szedek de nem vettem észre változást a bőrömmel kapcsolatban :( sajnos
2010. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mióta szeded?
2010. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7-8 hónapja kb.
2010. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!