Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 évesnek néznek és van aki...

17 évesnek néznek és van aki 24 évesnek néz. Van aki tudja az okát? Más is így van vele?

Figyelt kérdés
21 éves Férfi vagyok, de őszintén szólva nem érzem magam fiatalnak. Ahogy telnek az évek és a hónapok, egyre inkább érzem magamon azt, hogy egy 29 éves testem van. Abból a szempontból nyilvánul ez meg, hogy fáj minden végtagjaim, ropog-reccseg stb. Szóval van mikor azt érzem, hogy nem 21 éves vagyok hanem annál több. Más is észrevette ezt magán? Velem van a baj?

2018. máj. 14. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
En idén leszek 21, eddig mindig mindenhol elkérték a személyim mert fiatalnak néztem ki. Azóta megnővesztettem a hajam és sose kérik el. Én fiatalbak érzem magam de en is szivesebben lennek öregebb. Ha fájnak a végtagjaid akkor menj el orvoshoz. Lehet mozgáshiánx okozza
2018. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom. Bár semmit nem sportolok. Csak kerékpározok meg gyalogolok. De gondolom az nem sport?
2018. máj. 14. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyújts minden este! Nagyon jó érzés, sokkal jobban alszol tőle. Amúgy én 20 vagyok, 17 évesen mindenhol kiadtak mindent, most meg személyi nélkül el se indulok bulizni.
2018. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!