Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Mire vagytok büszkék...

Hölgyeim! Mire vagytok büszkék? Lent.

Figyelt kérdés

A testetek melyik részére vagytok büszkék és miért? Illetve melyikre nem és mit változtatnátok rajta?

Légyszi írjátok hány évesek vagytok.

Köszönöm az értelmes kommenteket



2018. máj. 22. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok a fenekemre és a hasamra, de csak mert sokat dolgoztam érte. Ezen kívül az arcomat szeretem, kivéve az orrom. A derekam örülnék, ha vékonyabb lenne, de genetikailag lehetetlen, így inkább beletörődök.
2018. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Miss Endzsi ***** válasza:

Büszke vagyok a fenekemre, sokat edzettem rá mindig is. Szép a derekam, homokóra alakom van, a mellem kicsit lehetne nagyobb, meg a vádlim is, de az sajnos genetikailag alapból vékonyabb, így nehéz rá tenni, de már látok változást vele. Az arcom szép, nagyon tetszik a szemem, orrom, szám. A hajamat is szeretem, csak lehetne egy picivel több.

20/L

2018. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Meg nagyon erős körmöm van, így jó hosszúra megnöveszthetem.
2018. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szép arcom van, de lehetne barnább bőröm (az a fajta vagyok, aki napi 1 óra napozás után is úgy néz ki, mintha a pincében lakna). Fenekem is jó, bár lehetne az is jobb, sajna ellustultam mostanában. :/ Mellemen változtatnék még, nem tetszik a formája.
2018. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A hajamat, a szemeimet és a füleimet szeretem. Azért mert különleges a színe és göndör a szememet szintén a zöld színe és formája miatt szeretem. A mell méretemen, a fenekemen és csípőmőn változtatnék, mert nincs túl nőies testalkatom. 18/L
2018. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgy egészében rendben vagyok magammal. Vannak részeim, amikért nem vagyok oda, pl. hogy nagyon szőrös vagyok és kicsit lehetnék fittebb, amin dolgozok is.

20L

2018. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az arcomra, a melleimre, és a fenekemre. Egyedül a pocakomon változtatnék. 21 lány
2018. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!