Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Joy, glamour vagy cosmopolitan?

Joy, glamour vagy cosmopolitan?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek/olvassátok? Melyiket ajánlanátok egy 16 éves lánynak? Vagy esetleg van valami más ami nektek tetszik akkor azt is megírhatod. Előre is köszi.
2018. máj. 23. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Én egyiket sem olvasom. De régebben megfordult már a kezemben mindegyik.

Tartalmatlannak érzem az összeset. Mindegyik ugyan olyan.

Mondjuk engem amúgy sem izgatnak az aktuális trendek (saját stílusom van, hidegen hagy a divat) meg a sztárok meg az, hogy, hogyan szopjak jól fa.szt.

Én egyik újságot sem ajánlanám. A legszebb az egészben, hogy elkérnek érte 600-900 forintokat. Akkor már inkább National geographicot vagy IPMet (Interpress magazint) veszek ennyi pénzért

Amúgy néz bele ezeknek a női magazinoknak az online változatába. Kb a rendes papír formátumú változatuk sem sokkal tartalmasabb. De te tudod


Jöhet a lepontozás :D

2018. máj. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ugyanolyan
2018. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Minden oldalon reklám, nincsenek tartalmas, hasznos cikkek. Ami van, sokszor az is butaság.
2018. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkénél a pont! :D
2018. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. 0 tartalom, ami van benne az is hülyeség.

Ha érdekel a divat, inkább neten nézegess ilyen témájú blogokat, ha sminkelés, akkor youtube, ha női témák akkor pl . wmn.hu (nagyon tudom ajánlani, ezerszer igényesebb mint az említett újságok) :)

2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bxx Queen ***** válasza:
Vogue
2018. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!