Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mit tesztek a szépsége...

Lányok, mit tesztek a szépségetek érdekében?

Figyelt kérdés

Mielőtt rosszra gondolnátok, én is lány vagyok.

Érdekelne, hogy kinek milyenek a mindennapjai, mit, hogyan, hányszor végez egy egy napon, héten.

Pl hajmosás, smink, tusolás, pakolások, arcápolás, öltözék, szoli és egyebek, tehát minden érdekelne.

Írjatok le mindent, legyetek szívesek, ami ebbe a kategóriába tartozik.

Előre is köszönöm.


2018. máj. 26. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hajmosás: naponta, az illatáért, hátközépig ér.

Smink: tartós szempilla festés, ha kopik akkor spirál, tartós szemöldök festés saját, dús szemöldököm van,

szájfény. Teljes smink csak alkalmakra.

Tusolás: reggel, este ill. edzés után, menstruációkor, kerti dolgok után gyakrabban.

Pakolás:hetente többször

Öltözék: nőies, elegáns, tűsarkús, bizsus.

Szoli: csak télen havi 1-2 amikor kész vagyok már a szűrkeségtől csak fényterápiának, mert ráncosít és prolisnak tartom a szoliszínt.

2018. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A sok alvás, sport, szauna, jó kaják és rengeteg víz.

Elengedhetetlen!

2018. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus formázza a szemöldököm + festi a szempillámat. Én minden reggel egy színtelen zselével átfutok rajta,így helyrefésülöm a szálakat.

Nem sminkelek,nagyobb alkalmakra szempillaspirál és esetleg valami natúr cucc a számra.

Hajat hetente 2x mosok normális heti rend mellett. Ha van valami fontosabb esemény,akkor ez felborul,mert akkor mindig mosok hajat. Hajolajat használok. Hajammal egyébként nem foglalkozom sokat. Évente 2x kivasalom, néha néha befonom,így hullámos lesz. Gyakran szoktam kisebb fonásokat készíteni,felkötöm copfba,kontyba vagy félig kiengedve.


Tusolni általában este szoktam 1x,nyáron gyakran naponta 2x.


Szoliba nem járok.

Körmömet jelenleg nem festem. Egy éve még rendszeresen festettem. Géllakot szeretnék,de sajnos ledobja a körmöm. :(


Egyedien öltözöm,nem igazán szoktam tetszeni a mai modern lányoknak. Néhány ruhadarabom van,amit megdicsérnek,a többi nem illik a mostani divatba.

Ékszerek terén csak fülbevalót hordok(nagy karikát extrémebb napokon,egyszerűbb napokon kis színes köveket,szívecskét),illetve nyáron néha bokaláncot.

Orrpiercingem van.


Arcomra havonta kb. 1x használok arctisztítót. Tavaly nyáron kezdtem hámlasztani,most néhány hónapja abbahagytam.De tervben van,hogy újrakezdem.

Testápoló helyett babaolajat használok,éppen amikor eszembe jut.


18/L , nem vagyok szép,és nem különösen foglalkozom a szépség témával. Az alap dolgok fontosak számomra,de semmit nem viszek túlzásba. Probléma és rossz érzés nélkül megyek emberek közé smink nélkül,karikás szemekkel,felkötött hajjal,farmerba és pólóba.

2018. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zuhany :naponta 1-2x (utana általában narancsbor elleni kremmel kenem a kritikus pontokat)

Hajmosas:heti 2-3x-nincs konkrét nap kijelolve, balzsamozom a hajam, pakolast ritkan teszek ra,viszont hajvegapolot szoktam hasznalni.

Sport (hosszabb setak, kondigep, súlyzozas, turazas) heti kb 4x.

Smink:Szolid minden reggel(szemkoruli puder-sötétkarikak(genetikai),szemceruza,szajfeny, esetleg szemhéj puder, alkalmanként muszempilla(kéthetente).

Szoli:tel végén - tavasszal szoli 1-2x hetente. Nelkule a nyaralason leegek naptejjel is.

Onbarnito:arcom szoktam picit kenni a sotet karika miatt (is) :)

Hajam es szemoldokom, a otthon festem/festjuk.

Szőrtelenítés : szuksegsseg szerint:borotva es epilator kedv es ido függvényeben

2018. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hiperérzékeny bőröm van, seborrheás és ekcémás is, úgyhogy a fentiek jó részét nem végezhetem. De őszintén nem is hiányoznak. :D


Hajmosás: heti kétszer gyógysamponnal.


Smink: enyhén színezett hidratáló krém amit a bőrgyógyászom írt fel, néha szempillaspirál


Tusolás: minden nap, növényi szappannal


Pakolás: -


Bőrápolás: minden este felkenem a megfelelő krémeket a megfelelő helyekre, szintén a bőrgyógyász által keverve.


Szoli: napsütés! :D


Öltözködés: meglehetősen egyedi, kicsit pszichedelikus rock beütéssel, az ismerőseim hippinek neveznek, bár nem vallom annak magam :D

2018. máj. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Plusz

Sport: küzdősportolok heti kétszer, otthon edzek lábra és fenékre továbbá rengeteget túrázom és biciklizem (nyáron leginkább, persze)


18L (előző vagyok)

2018. máj. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esténként tusolok, heti 2 hajmosás, hónaljat kivéve (ott borotva) mindenhol epilálok.


Hobbim az arcápolás, jó minőségű szép összetevős kencéket használok (van köztük koreai és gyógyszertári termèk is). Kémiai hámlasztót használok heti 1x, utána általában hidratáló fátyolmaszkot plusz kényeztetésnek. Minden reggel fényvédő, ha napon vagyok, újrakenem.


Sminknek szempillaspirál, szemhéjtus és szemöldökceruza. A fényvédőm színezett, így annak van egy kis fedése (amire nem lenne szükségem hála a bőrápolási rutinomnak, de ez vált be)


Szolizi soha, régebben sajnos sokat napoztan, amikor nem voltam tisztában a káros hatásaival és kockázataival.


Általában csinosan, nőiesen öltözködöm, nagyon szeretem a szoknyákat. A ruháim nagy része turiból van, nagyon szeretek ott vásárolni.


Ezen kívül többé-kevésbé rendszeresen sportolok, bár vannak kihagyások ha kevés az időm, próbálok egészségesen enni (sok zöldség, gyümi, otthon készített kaják) de sajnos a gyengém a csoki, abból visszább kéne vennem. Próbálok sok vizet inni, és eleget aludni minden nap (sokszor nem sikerül).



És te, Kérdező? :) Keírod te is?

2018. máj. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hajmosás: 4 naponta

Tusolás: Naponta :))

Pakolás, szoli soha.

Smink: szintén soha. (szökőévente használok korrektort, ha jön egy pattanásom)

Viszont igyekszem sportolni eleget, sajnos már egyre kevesebb időm van rá.

Nem érzem, hogy ennél több pénzt és energiát kéne beleölnöm a "szépségbe".

28/N

2018. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítést kihagytam. Azt azért szoktam :))
2018. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajmosás: mivel nem jó ezért én egyhéten 1x max 2x mosok hajat, nagyon nagyon későn zsírosódik, ilyen téren szerencsés vagyok.


Smink: nem szoktam smink nélkül kimeni, szégyellem magam, egy alap smink:szempillaspirál,alapozó mindig van és még sokszor kihúzom a szemhéjam is...

Bőrápolás: sajnos nagyon problémás a bőröm, aknéra hajlamos, miteszeres, zsíros stb. Minden hónapban járok dokihoz, rengeteg mindent használok ez ellen...


Tusolás: minden nap


Öltözék: nőies de hétköznapokon szeretek lazán is felöltözni


Szoli: még sosem voltam de mindig tervezem, inkább napozni szoktam

2018. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!