Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karcos napszemüveget hol...

Karcos napszemüveget hol lehet javíttatni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly rendeltem egy napszemüveget az ASOS-ról, de sajnos mára a lencséje karcos lett, és pont észrevehető helyen, tehát irritál látás közben. Sajnos az utolsó darabot vettem meg, sehol sem kapni ebből a példányból újat (már néztem mindenhol) Voltam két szemüvegesnél is, ahol azt mondták, nem lehetséges a javítása (náluk), de neten olvasom, hogy sokak mégis meg tudták ezt oldani valahogy. Fogrémes és ilyen dolgokat próbáltam, csak rosszabb lett. Szóval, Budapesten belül létezik olyan hely, ahol esetleg letudják polírozni a karcot a lencséről, esetleg ahol lencsét készítenek hozzá, ha nincs más megoldás, nem horribilis árért cserébe?



2018. jún. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olcson sehol. Jobb, ha veszel egy uj napszemuveget.
2018. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vidd be egy ofotértbe
2018. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem szeretnék újat venni, mert ez tökéletes keretű, és nagyon tetszik továbbra is. Hasonlót kapok bárhol, de pont ilyet nem. Szóval mindenképpen lencsejavításra lenne szükségem. Az
2018. jún. 4. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Rövid válasz: dobd ki.
2018. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!