Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki használta a Schwarzkopf...

Valaki használta a Schwarzkopf live hajfestéket? A cool rose másnéven hamvas rózsára gondolok.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék a hajamba ombre rózsaszínt vagy lilát.

Sajnos csak olyan festékek voltak amik 2 mosástól kikopnak.

Megvettem ezta félét,ami ilyen nagyon halvány rózsaszín vagy lila nem is tudom . Erősebb színt szeretnék,de lehet ennek is jó lesz viszont akkor nem veszek fölöslegesen ujjat. Nincs túl nagy választék. Esetleg valaki már próbálta?


2018. jún. 11. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ebből a márkából csak a smooky steel árnyalatot próbáltam. Az szürke helyett feketére festette a hajam, és pár mosás után erőteljesen kikopott. Aztán C vitaminos pakolással leszedtem róla az egészet, most ugyanolyan barna. Ezek a festékek nagyon szárítanak, és a világos árnyalatok pedig csak fehérre szívott hajon működnek, ám nagy rá az esély, hogy a haj ledobja magáról. Sz@r minőség, na. Ha már megvetted és kevernék bele valamilyen jófajta mixtont is. Bár így is hamar kopni fog.
2018. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!