Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen testet mennyire...

Egy ilyen testet mennyire tartjátok vonzónak lányok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy kis pocakom, úszógumim, abba hagytam a focit és hat feljöt rám a fölösleg. Jovoheten megyek nyaralni barátokkal és felek, hogy undorítónak találnak lányok, ha látnak félmeztelenül. Találhat vonzónak egy lány ettől függetlenül?
2018. jún. 13. 03:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Találhatnak vonzónak ettől függetlenül. Én személyszerint a kicsit “husisabb”fiúkat kedvelem (kis pocak, kicsit vastagabb combok)

De a jelenlegi párom pl. 60 kilo vaságyastól, és 180 centi.

A jó humor és intelligencia fontosabb, meg úgy ámblokk a belső.

2018. jún. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet vonzó:-)
2018. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak tévedésben élnek, hogy a nők többsége csak a kidolgozott izom, meg lapos hasra élveznek :D Ez inkább csak a modern fiúk mániája.
2018. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Így azért boldogabban megyek, hogy tudom nem undorodnak tőlem a lányok 🤗🤧!
2018. jún. 13. 07:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz simán szexi és vonzó.



46F

2018. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magabiztosság vonzó, ha te nem veszel tudomást a kis "hibádról", akkor más sem fog. Pont ma beszéltük ezt a lányokkal, hogy szívesen csorgatjuk a nyálunkat egy jó testén, de pl párkapcsolat szempontjából jobban tetszenek az átlagos adottságokkal rendelkező fiúk. Szóval hidd el, csak te foglalkozol a pocóddal. :) 18/L
2018. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is a husisabb vonalat erősíti, ne aggódj.:)
2018. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!