Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szőrtelenítési módszert...

Milyen szőrtelenítési módszert ajánlanátok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már teljesen kétségbe vagyok esve, mert nekem eddig semmi sem működött. Próbáltam én már mindent: gyanta wax (ezt utáltam, mert nagyon nyúlós volt, a karomra még jó volt, de arcra teljesen használhatatlan), hideg gyanta (attól csak ragadok, pedig igyekeztem jól használni, de ehhez béna vagyok xd), cukorgyanta (ehhez is béna vagyok), az epilátort is próbáltam, aminek elvileg hetekig tartó simaságot kéne nyújtania, de örülök, ha egy hétig jó, pedig azt tuti jól csináltam. Gondolkoztam a szőrtelenítő krémen, de nem olvastam túl jó véleményeket róla (azt mondják csíp, és olyan mint a borotva, van akinek semmit sem használ), és a végleges szőrtelenítésről sem olvastam túl jókat, elvileg az sem tartós és nagyon drága, plusz nekem tuti sok kezelés kéne, mert gyorsan nőnek a szőrszálaim 😢, és ugye csak borotválni lehet a kezelt felületet, addig meg nem akarok csubakka lenni (az arcomon érdekel a legjobban) . Most egy itthoni lézeres szőrtelenítő gépen tanakodom, ami elég drága, és nem tudom, hogy annak mennyi idő után van hatása, mennyi időközönként kell használni, és hogy melyik készülék jó. Világos a bőröm, és sötét barna szőrszálaim vannak, tehát elvileg ezt lehet kezelni ilyen géppel.

Ha valaki volt hasonló szituban, és bevált neki valami, és megosztaná azért nagyon hálás lennék. Elég hosszú lett bocsi.



2018. jún. 14. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én mindent borotválok, az arcomat kivéve. Azt kozmetikus szokta gyantázni,magamnak én sem tudom rendesen.
2018. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Épp a minap olvastam, hogy a szőr kb 25-30%-a nő egyszerre. Ezért érzed, hogy mindig szőrös vagy. Találnod kellene egy alkalmas időpontot, vagy egy hónapig nem szőrteleníteni, és akkor leszedni az egészet. Én kb 16 éve epilálok, és jelentős mértékben megritkult a szőrzetem. Mondjuk aaz arcom sose volt szőrös. Egy kozmetikust kellene erről megkérdezned.
2018. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A borotválást annyira nem szeretem, mert a lábam minden nap azzal csinálom, de mivel világos a bőröm az apró szőrszálak mindig látszódnak, és nem olyan tartós, általába kipettyesedek tőle, pedig használok testápolót, és borotvahabot is próbáltam.

Az epilálást, pedig volt, hogy egy évig csináltam heti szinten és nem javult, lehet több idő kell?

És köszönöm a gyors válaszokat. 🙂

2018. jún. 14. 14:36
 4/6 Dávid86 ***** válasza:
Ha végleges eredményt szeretnél ajánlom az elektrolízist.
2018. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erről az elektrolízisről még nem hallottam, de utána néztem és hatásosnak tűnik, majd lehet rászánom magam. Köszönöm a válaszokat. 🙂
2018. jún. 26. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az IPL kezelést. Vannak olyan helyek ahol ingyenesen ki tudod próbálni (a gugli a barátunk) és akkor el tudod dönteni, hogy fog e nálad használni az otthoni készülék. Ha egy szalon gép nem képes lepusztítani a szőrödet akkor valószínűleg egy otthoni készülék sem fog sokat segíteni neked.
2018. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!