Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol, ha...

Mi a véleményetek arrol, ha egy ferfi női parfümöt használ? Főként nők véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
26F vagyok, es jó ideje már olyan női parfümöt használok, aminek elég semleges illata van. Senkinek sem tűnt fel az évek alatt eddig, csak egy kollégám szolt be a múltkor; "te női parfümöt használsz?"
2018. jún. 16. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nő vagyok, és rengetegszer megdöbbenve tapasztalom, hogy sokkal jobban tetszenek a férfi illatok. 😂

Még nem mertem beruházni egyre, de általában olyan fűszeres, nehezebb illatokat hordok (La Vie Est Belle, Gucci Absolute), amik akár uniszex illatok is lehetnének.

A közelmúltban kaptam egy ajándék Hugo Boss férfi illatmintát. Amikor megszagoltam, konkrétan egy nagyon régi, kislányoknak-tiniknek szánt Avonos illat ugrott be a gyerekkoromból, aminek vattacukros-vaníliás illata volt. 😆

Lehetséges, hogy az a tematika, hogy a nőknek olyan parfümöket gyártanak, amik a férfiaknak jobban tetszenek, és fordítva, de ki tudja... 😄

Szerintem ma már annyira összekeveredtek a férfias és nőies jegyek a parfümökben, hogy teljesen mindegy, milyen jelzésűt e élsz le a polcról. Nem fognak hülyének nézni.

2018. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Férjemnek is adtam már (alapvetően semleges) női parfümöt, szerintem nincs ezzel gond.
2018. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viragos szagu, akkor ugy se vesznek eszre.

Amugy, playboy ferfi parfum pl lanyos szaga van, de jo

2018. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát egy virágos, cukros illaton megütköznék, de egy fűszeres vagy egy zöld illat szerintem jól állhat egy pasinak is.
2018. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Függ az illatkategóriától. Az édes, virágos illatokat mindenképpen kerüld, de a citrusos, zöld illatok nem lehetnek rosszak. Néhány frissebb parfümről el se lehet dönteni hogy melyik nemnek készült
2018. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi. Ha bejön az illat akkor miért ne?

Az öblítő szag ugyanaz sztm.

2018. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!