Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket milyen gyakran szólíta...

Titeket milyen gyakran szólítanak le az utcán?

Figyelt kérdés
Mostanában, ha bejárok Pestre, vagy forgalmasabb helyekre, azt vettem észre, hogy napi szinten leszólít valaki, elkérik a számomat, bámulnak a villamoson. Fogytam 8 kilót az elmúlt hónapban, előtte szerintem nem volt így. Lehetséges hogy ennyit számítana ez? Mással is ennyire közvetlenek az emberek? Nem tartom magam csúnyának, de azért olyan borzasztóan nem is vagyok szép... :D
2018. jún. 16. 15:00
 1/4 Metionin ***** válasza:
83%
Évente párszor, de az ilyen utánam fütyülős, beszólós cicázós, kocsiból kikiabálós sokkal több van.
2018. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, én a kultúrát közeledésre gondoltam.
2018. jún. 16. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Mióta meghíztam, nem is nagyon néznek rám. Régebben sem volt mindennapos, de előfordult.
2018. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%
Nekem meg nem szólnak be a csajok :( 30/F
2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!