Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket milyen gyakran...

Lányok, titeket milyen gyakran szólítanak le idegen férfiak ismerkedési szándékkal? Fiúk, ti milyen gyakran szólítotok le lányokat?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy vajon ha egy lányt szinte sosem szólítanak le, az jelent-e valamit:D
2014. okt. 22. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sosem! :'D

Lány

2014. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mátraházi lovardába mindig van pár újgazdag gizda h***egyerek, ők még néha-néha leszóligatnak, de amúgy nem jellemző.

Elég szűk ahhoz a mozgásterem, hogy amerre rendszeresen járok ott ismerjenek.

2014. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Én emberekkel dolgozom, ott szoktam lányokkal beszélni, ha valaki megtetszik, elhívom. Ilyen klasszikusan már nagyon rég szólítottam le lányt.

Hogy oka van-e? Nehéz kérdés. Attól függ hol mennyi időt töltesz egyvégtében. Tehát ha három megállót utazol 4-es 6-os villamossal, nem sok lehetőség adódik erre. Rohanó világunkban nem sok lehetőség van már erre.:(

2014. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1., 2.: És külsőleg milyennek tartjátok magatokat? Átlag alatti, átlagos, átlag feletti?


3.: Mi alapján döntesz úgy, hogy "na ezt a lányt most elhívom valahová"? Ha beszélgetés során szimpatikus, vagy elég, hogyha nagyon szép az illető?

2014. okt. 22. 17:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Sosem szólítanak le, és jobb is így :D
2014. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom.

Nem irhat senki önönn magáról elfogulatlan véleményt.

2014. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon minden 3. személy, szerencsére élőben ritka.
2014. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tomi54321 válasza:
Én személy szerint ma láttam egy lányt akivel leszálláskor szemeztem egy keveset (picit elmosolyodott) szóval valószínűleg legközelebb megszólítom.:)
2014. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen, megnézni is csak a nyugdíjas öregasszonyok szoktak.

Átlag alatti lehetek.

20/L

2014. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sosem szólítok le lányokat.

25F

2014. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!