Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban: dupla...

Melyik éri meg jobban: dupla tragus porcba vagy bőr alá szúrt microdermal?

Figyelt kérdés

Pro & con tragus: biztos nem lökődik ki - de kvára fáj

Pro & con microdermal: kevésbé fáj és jobban variálható(? gondolom én) - de kilökődhet és csak kivágni lehet


Kinek milye van? Szerintetek melyiket kéne megcsináltatnom?

Volt tragus (porc) elé, bőr alá szúrt banán piercingem de kétszer is kilökődött.



2018. jún. 19. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

WTF?

Ez az egész hogy kapcsolódik a "szépség" témakörbe..?

2018. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
WTF? Hova máshova írjam, cukorborsó?
2018. jún. 19. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Tragusom volt jó párszor, és egyik kilökődött. Microdelmalom is volt tragus mellett kicsivel, az is kilökődött. Én szerettem őket nagyon, a tragus alapból macerás ékszer, de a felszíni ékszereknél meg nagyon nagy a kilökődés esélye. U száras felszín alá szúrtak maradnak meg a legjobban, a banánok kilökődnek. Vashús mind a kettőre nőhet, mind a kettőt óvni kell. A microdermal fejet cserélni sem olyan könnyű, kell hozzá legalább egy ehhez való fogó. Szóval sok pro és kontra van :D Próbálkozz azzal, ami neked jobban feküdne. Aztán, ha nem jön össze, akkor a másikkal :)
2018. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tragus is kilökődhet és a microdermal sem biztos hogy ki fog. A microdermal drágább és macerásabb, de az előnye, hogy nem porcba megy. Viszont valószínűleg marad utána heg ha kiveszik. Cserélni a tragust egyszerűbb, de mivel porcos, elég lassan gyógyul. Én a tragust választanám.
2018. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!