Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg homokóra alkatú lennék?

Tényleg homokóra alkatú lennék?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,de főleg az elmúlt 2-3 évben változott/nőiesedett a testem, legalább is a centik szerint. Azóta nagyon sokan mondják, hogy formás vagyok, homokóra, karcsú a derekam stb, de egyszerűen én ezeket nem látom. Lehet az a baj, hogy annyira sokáig voltam elégedetlen magammal, hogy már ha változik a testem sem tetszik? :(

Adatok:

Váll: 92

Mell: 86

Derék: 67

Csípő: 98

166 cm, 67 kg



2018. jún. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fotó többet mondana.
2018. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem homokóra, de nem is csak az a szép alkat. Leírás alapján nekem inkább körte alkatod van. A csípőd jóval szélesebb a mellednél.
2018. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Ha a te 67-es derekad karcsú, akkor az én 56-osom?!😱
2018. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Derek es csipo egymashoz valo viszonyat kell nezni, nem onmagaban egy levegoben logo szamot :) szoval ha mondjuk a csipod csak70-80 cm az attol meg alaktalan
2018. aug. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!