Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális súly ehhez...

Mennyi az ideális súly ehhez a magassághoz?

Figyelt kérdés
152-centi magas vagyok erősebb test alkatú felső testre hìzok.Alma alkatú.23-éves vagyok és 64-kiló.De 86-kiló voltam. mivel êlet mód vàltàsba kezdtem ìgy sok kilót le adtam de még mindig soknak érzem a súlyom mivel a hasammal nem Vagyok kibélülve mivel oda hįzok.Meg ugye eléggé alacsony is vagyok és még ez a súly is sok ez a 64-kg.Szeretnék tippeket. Hogy tudnék bàr egy 55-kilóra le fogyni.
2018. jún. 20. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:
A tészta félék engem személy szerint hįzlalnak ìgy azokat nagy ìvben ki iktattam és az édességeket azt is ritkàn eszem vagy minden nap egy kis kocka csokit vagy egy héten egyszer csak.Itthon tornàzok heti hàromszor vagy ötször naponta egy óra hosszát,mikor hogy van időm.
2018. jún. 20. 22:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Ittam még s zöld teàt illetve ebédre amit főzök abból eszek vàltozatossan csak mértékkel sokkal kisebb adagokat mint régen.Akkor 3-,órànként eszem a reggelit se hagyom ki azt mondjàk sz fontos. Vacsoràra meg csak fehérjét.
2018. jún. 20. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Hat elvileg neked az ideális 42kg lenne de szerintem 55el is irtó szexi lennel.
2018. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. jún. 20. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel felső testre hízós,alma alkat vagy,sajnos soha nem lesz olyan jó alakod,mint egy nem alma nőnek. Én nagyon vegyes vagyok,van bennem alma is,szóval értem a problémád :(

Szerintem a 64 kiló is már nagyon szép eredmény.Szerintem még egy 5 kg menjen le körülbelül,58-59 kgval teljesen jó lennél :)

2018. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippet.
2018. jún. 21. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:

En 155 43kg vagyok, baratnom ugyanilyen magas 53kg.

En a vekony veglet vagyok, o meg a picit vastagabb (de szep alaku, vonzo) veglet.

A ketto kozott barmi idealis szerintem :)

2018. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!