Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne dúsabb a...

Hogyan lehetne dúsabb a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Barna hajam van, a szemöldököm pedig csak néhány szálból áll, ráadásul szőke. A szemöldökceruza nem túl jó megoldás, minden nap edzésem van meg amúgyis eléggé izzadós vagyok, nem is szoktam sminkelni. Egy ideje kozmetikushoz járok tartós szemöldökfestésre, ez nagyon tetszik, de 4-5 nap után már nem ugyanúgy néz ki, eltorzul a festett szemöldök vonala, és teljesen máshogy néz ki a kettő távolról is. A tetoválástól kicsit félek, az egyik munkatársnőm tetováltatja a szemöldökét, és utána mindig vörös a szeme fölött. Tény, hogy ez ritkán van, de nekem ez olyan ijesztő. Nem lehetne valahogyan természetesen dúsítani vagy legalább sötétíteni a szemöldökömet? A ricinusolajról hallottam, az tényleg használ? Vagy van valami jobb módszer is? A varga cseppeket csak hajra lehet használni?
2018. jún. 22. 12:08
 1/4 anonim válasza:
2018. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy Magyarországon lehet e kapni, de nekem ez nagyon bevált Keress rá. A lényeg hogy ne hagyd abba a használatát. Türelem kell mire kivátja a hatàsát. Min. 2 hét mire látsz valamit

És Kb 2 hónap múlva nagyon szép lesz a szemöldököd.


[link]

2018. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és reggel este kell használni. 2x kell meg venned. Mert 1db 1honapra elég. Utána is is kell használni de már elég lesz heti 2-3szor.kicsit drága igen, de nekem megérte hogy nem kell reggelente ezen vacakolni. És sose tudtam egyformára kifesteni. Pedig én találtam nagyon jó vízálló szemöldök filcet is.
2018. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jónak tűnik, köszi!
2018. jún. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!