Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a wishről?

Mi a véleményetek a wishről?

Figyelt kérdés
Árban elég jó termékek vannak, na de minőségre? És meg is kapjátok a rendelt termékeket?

2018. jún. 22. 14:27
 1/9 anonim válasza:
Látom te is megkaptad wish reklámbombákat Youtube-on :D
2018. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gagyi.

Soha nem rendeltem még onnan, de eszem ágában sincs.

A megbízhatósággal nincs baj. Elég sok ismerősöm rendel onnan, és mindig megérkezik nekik.

A dekorációk nem olyan gázak, mert azokat nehéz elrontani, de az elektronikus eszközökről és a ruhákról ne is beszéljünk.

YouTube-on rengeteg ilyen videó van fent. 90%, hogy a ruha, amit rendeltél, nem is egyezik meg az áru képével. Pontosabban a szín, koncepció ugyanaz, de valami sokkal botrányosan anyagból, a lehető leggagyibban elkészítve. Nem mellesleg árad belőlük ez az undorító büdös tipikus “kínai szag”.

Ez az a dolog, amit nagyon nyomatnak reklámmal, de nem szabad bedőlni nekik. A 10.000 Ft-ról 1500 Ft-ra leárazott cuccok pedig óriási kamuk. Látszik, hogy csak azért írják oda, mert máshogy senki nem venné meg.

2018. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi kínai sz*r. Ezek a cuccok a legundorítóbb körülmények között vannak legyártva a legolcsóbb kínai gyárakban, bűzlik a formaldehidtől mikor megkapod. Nem is értem ezt a wish őrületet, oké hogy olcsó de nekem még ingyen se kéne ez a sok műanyag büdös sz.r. Nincs semmi olyan amit itthon nem lehetne beszerezni. Lehet hogy nem 200 forint de legalább be van vizsgálva, nem bűzlik és nem kell 3-4 heteket várnod rá.
2018. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeltem még, de több barátom szokott. Amúgy ugyanazt kapod mint alin vagy ebay en. Sokan mondták nekem, hogy jajj milyen olcsó. Ez nem igaz. A termékek sokszor olcsóbbak mint ebay vagy ali, de postaköltség mindig van így ugyanannyira jön ki az ár.

Youtube on néztem videókat róla, néha az árak változnak is a kosárba helyezés után, csak pont annyira, hogy ne legyen túl feltűnő. Már ez sem szimpatikus benne.

2018. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Atveres...

Egyszer akartam onnan rendelni , es volt olyan akcio , hogy csak a szallitast kellett kifizetni , ami 500 forint volt

Mondom hu de jo , rendeljuk meg! Igy is tettem , majd folytattam tovabb a bongeszest es ugyan azt a termeket lattam meg 250 forintert. Gondoltam magamban , hogy tok jol jartam , de mondom megnezem , hogy igy mennyi lenne a kiszallitas.

250 lett volna a kiszallitas. Olyan atverve ereztem magam , pedig en nem szoktam az ilyeneknek bedolni :/

Megvartam , hogy mejojjon , aztan le is toroltem

Nekem az Aliexpress jott be , ott meg olcsobbak is

2018. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A Wish az internet Teleshopja :D
2018. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cskati01 válasza:
52%
Nagyon jók a termékek, ugyan azok amik a legtöbb magyar webshopban, de töredék áron. Én már többször rendeltem, és mindig azt kaptam amit akartam. Volt amit sajnos másfél hónapra, de olyan is, hogy két héten belül megkaptam. Ha valamit akarunk, akkor érdemes átnézni az összes terméket, mert ugyanaz az áru több féle árban kapható. Érdemes megnézni az értékeléseket.
2018. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából azt kapod amit egy kínai boltba bármelyik magyarországi piacon.


Márkásabb termékeket viszont semmiképp ne rendelj (pl. Nike, minőségibb ruhák, műszaki cikkek, stb.) mert minden ilyen kamu, lehet hogy megjön, de nem eredetit kapsz az biztos.

2018. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mike@pro válasza:
A szexuális tartalmak a népszerű cuccok között undorítóak! Mi a fenéért nincs külön kategóriában? Én betiltanám az oldalt, vannak sokkal jobbak!
2018. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!