Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a Wishről...

Valaki rendelt már a Wishről vagy az Aliexpressről? Tapasztalatok? Melyik jobb és mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én wishről rendeltem többször is.

Attól függ hogy mit szeretnél és érdemes az eladókat is ellenőrizni hogy milyen véleménnyel vannak róluk.

Én több kategóriából is rendeltem már eddig mindennel elégedett vagyok .

Ruhákkal még nem mertem próbálkozni.

2018. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Robby-85 válasza:
100%
Az Aliexpressről rengeteg dolgot rendeltem már,minden hibátlanul megérkezett!Ha valami gond adódott visszautalták a pénzem már többször is!Megbízható,bátran ajánlom!Pl.az utolsó rendelésem 2 hét alatt megérkezett!Wish-ről is volt már pár rendelésem,azzal sincs gond,de az Ali-n ingyen posta van ha beállítod!
2018. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eladótól függ, hogy mennyire megbízható. Ha ruhát meg kozmetikum, ilyeneket szeretnél, akkor felejtsd el. Silány mim
2018. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, véletlenül elküldte. Szóval silány a minősége. De mondjuk kiegészítőket szerintem bátran vegyél. Azok sem nagy számok, de pár száz forintért megérik
2018. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Wishről többször is rendeltem már, a minőség persze nem a legjobb de telefontokot,kiegészítőt szerintem jó onnan rendelni. Ami nem érkezett meg határidőre azoknak a termékeknek visszakaptam az árát.
2018. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Aliexpresszról 2 éve rendelek folyamatosan.


A kutyaruhák elkéepsztően olcsók, mindegiyk kifogástalan volt amit eddig vettünk.


Ezen kívül főleg kamerához vettem felszereléseket, illetve pc-hez kiegészítőket, mindegyik gyorsan, épségben jött meg és kifogástalanul működnek.

Nálam az alapszabály az, hogy az eladó értékelése 4,5 fölött legyen, illetve a vásárolt cuccot legalább 6-7 ember értékelte, legalább 4,7 átlaggal.

Eddig minden rendben volt és továbbra is vásárolok onnan (ahogy barátaim, rokonaim is teszik)


Fontos, hogy ugyan azt a terméket többen is árulják, más név alatt. Ilyenkor érdemes a jobb osztályzattal rendelkezőtől vásárolni, még ha ez 1-2 dollár pluszt is jelent.

2018. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valaki rendelt már ruhákat? Valakiknek tapasztalata azokról?
2018. febr. 18. 07:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekruhát és pár felnőtt pulcsit, azokkal minden rendben volt.
2018. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Wishrúl rendeltem pár hete, van ami már megérkezett.Aliról nem tudok,onnan még nem mertem.Viszont találtam magyar oldalt,Aliexpress webáruház.Azt megnézem, egyszerűbbnek látszik,és az is olcsó.
2018. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En Ali-rol rendeltem ket polot tobb mint egy eve

Szuper miniseguek! Meg ennyi ido utan sincsenek kinyulva se kikopva

Lehet csak szerencsem volt , de ajanlom :)

Nezd meg a meretezest , mert nekem az egyik passzos volt , de belefogytam :))

2018. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!