Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen illata van ennek a...

Milyen illata van ennek a parfümnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon megtetszett egy parfüm de sajnos csak online lehet rendelni és nem tudom hogy milyen illatra számítsak igaz levannak írva az összetevői de én nem nagyon értek hozzájuk. [link] Mire számítsak milyen stílusúnak tudnátok leírni? Valaki próbálta már? Előre is köszi a válaszokat!🙂

2018. jún. 25. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Öngyilkosság parfümöt rendelni úgy hogy nem szagoltad magadon. Hiába írja le itt valaki hogy milyen meg hogy finom nem tudod hogy a saját bőrödön milyen és az ízlése is más mindenkinek.... én is néztem már ki online parfümöt amiről több száz ötcsillagos istenítő komment van krémmánián és mikor a boltban megszagoltam egyáltalán nem tetszett. Tudom nem ezt akartad hallani de hidd el üveg alapján baromi nagy hülyeség megrendelni valamit:D
2018. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendelt meg míg nem próbáltak magadon, mert mindenkin másabb az illata.
2018. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig bejött (igaz, csak 2x rendeltem). Az a lényeg, hogy ismerd (és szeresd is) az összetevőket. Férfi parfümökben sajnos nem tudok segíteni.
2018. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!