Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a piercinges...

Mi a véleményetek a piercinges/fülbevalós, tetovált, vagy akár mindkettőt viselő emberekről?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2018. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz, mint azokról akik nincsenek tetoválva/piercingezve: nem érdekel ki mit csinál a testével
2018. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Sokan így próbálnak kompenzálni személyiségbeli hiányokat. Mondom ezt úgy, hogy személy szerint nekem is van jópár tetkóm és baromi nagy fülbevalókat hordok napi szinten, mikor divatos volt, akkor pedig orr- aztán septum piercingem is volt.

A tetoválásokat illetően igazándiból javarészt úgy vagyok, hogy magamon imádom, csak ne kelljen róluk beszélni, mert másé sem érdekel kicsit sem.

2018. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent feltűnési viszketegséget főleg ha jelent is valamit. Igazából egy tetoválás nekem arról szól, hogy kicsit megmutassam milyen személyiség vagyok, de divatból nem varratok semmit magamra. Amúgy fülbevalóm is 7-8 éves korom óta van 2 a bal fülemben és fiú vagyok, persze ez első osztályban nem volt a legpozitivabb...
2018. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Van akinek ez tetszik, van akinek nem. Ez alapján nem vonnék le következtetéseket valaki személyiségéről. Az, hogy szép-e csak az én véleményem, más meg máshogy gondolja. Egyedül azokat ítélem el, akik képesek bármit magukra tetováltatni gondolkodás nélkül. Pl. értelmetlen kínai szimbólumokat vagy nyelvtanilag hibás mondatokat. Nagyon szégyellném magam, ha életem végéig ott virítana rajtam egy ilyen felirat, mert képtelen voltam rááldozni pár percet, hogy rendesen utána nézzek.
2018. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több ember más-más okokból visel.


Jelentések, valaki emlékére, kedvelt figurák...stb, de van hogy szimplán tetszik valakinek egy meglátott minta.


Rólam a látszat: a kedves aranyos fiatal elegáns kis irodakukac kinézet ordít, amikor már szóba eredek mással, akkor pedig néznek egy nagyot már csak a személyiség s dolgokhoz való értés/alkotások, hobbik miatt.


Gerincemen egy koreai idézet, nyelv PC, meg van pár a fülben.


Az idézet egyik kedvenc előadómtól van, a nyelvbe tetszett mindig majd egy bandához csatlakozáskor rászántam magamat, a fülembe pedig kedves ismerősök szúrhattak csak.


Nem mutogatás, se nem feltűnés miatt készültek. Ezek az énem részei/emlékek.


Nah meg sok ember igénytelenül varrat össze vissza, át se gondolja mit csinál.


Van egy ismerősöm, aki marvell figurákat varrat...rendezetlenül, hézagosan.


A tetoválásokról is lehet picit olvasni az ember személyiségéről, mit s hova, hogyan kéri.

Pl az említett rendezetlenség (sok esetben): Meggondolatlan, nem kiegyensúlyozott személy.


Nekem a tetovált, pc, tágítós emberekkel nincs gondom, amíg rajtuk vannak azok amik pl nekem nem tetszenek ><


Tök mindegy kinek mi "díszítí" a testét... Mivel az irritáló és nyomorult rétegben is vannak tetovált s nem tetovált emberek...


Az egyik újabb zaklatómon sincs tetoválás...

+ a kisboltnál lévő ittas faszi se tetovált... akibe bele botlottam, majd követni kezdett...


A kötekedő cigány csajon se volt "dísz" viszont nagy száj és szag az már inkább... Csak úgy oda jött kötekedni ; meg valamiért kamuzgatni kezdett, hogy a maffia tagja a bátyókája...

ott pattant el az agyam, hívtam ismerőst (aki tényleg tag) , csaj meg pattogott minek nézem levegőnek, ne telefonáljak. Megjött ismi autóval s annyit kérdeztem: Tényleg tag a bátyód? - egyre jobban csak szájalt. Nem sokáig.


Sok olyan ismerősöm is van, akik majdnem tetőtől talpig, 3cm es fültágítókkal élnek, nagy darabok, de pont hogy a kemény külső ellenére a legkedvesebb emberek tudnak lenni.

Egyiküknek pici hörcsögjei vannak, másikuknak pedig 2 csincsillájuk.


Érdekes látvány tud lenni azok számára, akik kezdetben látják őket. :)


Az egyik hobbim a tetoválás, még csak fél éve lett az alkotásaim újabb ága. Művészi szemmel is figyelem a kész munkákat.


Emelett: Szobrászat, faragások (tültágítókon dolgozok, 1 hónap múlva kerülnek fel minták netre- precíz s 100%-ban egyediek lesznek, fa, bambusz, de leginkább műgyanta, szilikon lesz), varrás (ruhák, táskák...), 3D modellezés, kisebb bútor tervek s azok kivitelezései, grafika, fotózás...stb


szeretnék még jópár dolgot megtanulni, sajnos felváltva tudom ezeket csinálni.


Vannak emberek, kiknek a mozdulatai, beszéde alapján megmondod milyen, aki egy kis jellemdiagnosztikát is tud azok több mindent kiolvasnak.

A kedvelt/kedvenc szín/ek is sokat elárulnak emberek személyiségéről.


Érdekes tud lenni és 80-100%-ig el lehet találni ki milyen ember.

2018. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!