Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi láb szőrteleníés,...

Férfi láb szőrteleníés, tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Ez nagyon megosztó téma tudom. Viszont az se mindegy milyen az adott ember stílusa.


Én öltözködésben és kinézetben is rájuk hasonlítok és nem látok kivetnivalót a csupasz lábban

[link]

[link]



Az a baj hogy nincs bajom a szőrös lábbal, de nekem kicsit már majom kategória. Vagy esetleg szőkíttessem ki hogy kevésbé látszódjon?


2018. júl. 4. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem természetesen tetszik egy férfi lába.

Az se zavar, ha csupasz. Az sem, ha kevés szőr van rajta. Az sem, ha kicsit több.

Majom kategóriával még nem találkoztam.

Nem gáz a szőrtelenítés, bár biztos fura lenne, hogy időnként simább a barátom lábam, mint az enyém :D

2018. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én a szőrös lábra szavazok, nekem az férfiasabb. Szőkíteni meg csak akkor, ha a karodon is megcsinálod, mert különben elég furán nézne ki. :)

23/N

2018. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőkítés hülyeség, ugyanúgy fog látszani.

Főleg, ha rásüt a nap.

2018. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Világos szőrzetű ismerősömnek is tiszta szőr a lába mégis alig látszik mert ugye szőkés színű.
2018. júl. 4. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én régebben mindig rövidre vágtam hajnyíróval, de egy idő óta teljesen leborotválom. Nekem jobb, kényelmesebb így. F.
2018. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Én is évek óta szőrtelenítem, jelenleg IPL-el véglegesre (tartósra) próbálkozok. Én is átmentem ezen a dilemmán mint te, és eleinte kicsit rövidítettem, majd egyre jobban, végül teljesen leborotváltam. Aztán volt időszak amikor gyantáztam is, ma pedig már végleg megszabadulnék tőle. Pár év volt az átfutási időszak, és ez alatt semmilyen hátrányom nem származott belőle, és negatív kritikát sem kaptam. Pozitívat viszont igen. :)


Érzésre pedig összehasonlíthatatlanul jobb csupaszon, sokkal kényelmesebb így, ezt előtte nem is gondoltam volna. Szóval eszem ágában sincs ma már visszanöveszteni ezek miatt. Amúgy stílusilag valamelyest én is hasonlítok a fenti képeken szereplőkre.


Annyi hogy én nem csak a lábam, hanem a karom is szőrtelenítem, sőt igazából az egész testem is, már ahol van szőr eredetileg. Szerencsére nem vagyok eredetileg sem egy majom típus. :)


A szőkítés látványra lehet hogy javítana valamit nálad, de én az érzés miatt inkább leszedném, ha rólam volna szó. Egyszer próbáld ki, aztán majd érzed, hogy hogyan jobb neked.


F

2018. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nyarat lehet kihúzom így max rövidre nyírom, aztán a téli időszakban próbálgatom majd borotválni aztán ha megszokható akkor jöhet. :D


Ugye most van egy a felhajtott nadrágszár divat meg a titokzokni szóval boka villantás, és tök hülyén néz ki hogy hót szőrös a bokám csupaszon szerintem jobb lenne.

2018. júl. 5. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leborotválhatod most, nyárra is. Sokkal jobb lesz,ha a szőr zavar. Ha meg netán nem jön be, gyorsan visszanő olyanra,mint ha le lenne nyírva rövidre.
2018. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!