Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes belépni az Avonba,...

Érdemes belépni az Avonba, mint tanácsadó?

Figyelt kérdés
Van, aki ilyet csinál? véleményeket várok! Köszi!
2010. jún. 17. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt csináltam.

Nekem nem működött. Nem volt szponzor mellettem, nem volt rendes iránymutatás, sem segítség, csak egy katalógus és a szint, ha pénzt akartam keresni. Na meg nekem a termékek sem nagyon váltak be, 1-2 igen, de én olyat nem tudok ajánlani, ami nekem nem vált be.

Nekem ez így kevés volt, több kellett. Azóta megkóstoltam pár céget és lett jobb. De ha neked tetszik, próbáld meg.

Viszont előtte nézd meg (csak egy tanács), hogy milyen teljesítmény kell ahhoz, hogy pénzed legyen és mi van, ha 1-2 hétig mondjuk betegség miatt nem tudsz dolgozni. Vagyis van-e szintesés. Mert ha van, akkor tanácsolom olyat keress, ahol nincs, mert havi 100e jövedelem elérésénél igencsak tud fájni, ha 10e lesz belőle.

Remélem segítettem. Szép napot!

2010. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!