Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok az első két...

Ti hogy álltok az első két fog közötti réshez? Mennyire tud zavaró lenni egy embernél?

Figyelt kérdés
Jelenleg sikerült egész kicsire összehúznom az első két fogam, és most viszonylag egész kicsi köztük a rés, viszont nekem még mindig szúrja a szemem. Nem tudom hogy mások számára is ilyen feltűnő, vagy csak én problémázok rajta (feleslegesen?) ?
2018. júl. 6. 12:33
 1/8 anonim válasza:
58%
Nőknél szerintem cuki ha van.
2018. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de szerintem nem feltűnő
2018. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kislányként hatalmas volt,de nagyon szépen összezáródott beavatkozás nélkül. Egy minimális most is van,de az hozzám tartozik, ismertetőjegyem :) Engem soha nem zavart,bár sokat csúfoltak érte.
2018. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16 éves lány vagyok nekem is van és azért nem kicsi, eléggé feltűnő ha mosolygok, engem nem zavar, bár nem panaszkodnék, hogyha nem lenne ott :D Viszont, örülök is egyben, hogy van egy kis rés :D De sok híres nőnek is van, pl Madonna, imádom őt és szerintem gyönyörű nő, neki jól is áll. Sokan mondják, hogy ez egy szexepil, szóval ha már így születtél akkor ne akard eltüntetni, ez tesz különlegesebbé :) De persze mindig lesznek olyanok akiknek ez nem tetszik, ez természetes, de velük nem kell foglalkozni, pláne hogyha ilyen kis dolgon fenn tudnak akadni :D Úgyhogy örülj, hogy ott van :)
2018. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha nekem lenne, nagyon tetszik.
2018. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy picike. Régen utáltam, de ma már hiányozna, ha nem lenne :)
2018. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ezen múlik valakinek a szépsége. Nem hiszem, hogy sok embert zavarna.
2018. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt képen kéne látni...
2018. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!