Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek! Arcon jelentkező,...

Hölgyek! Arcon jelentkező, zavaró, pihénél erősebb es egy fokkal sötétebb szőrzettel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Elmentem lézeres szőrtelenítéssel kapcsolatos konzultációra, hátha, hát nem. Sajnos elküldtek mondván nem tudnának kellő hatást elérni. Én ezt meg is értem, tetszik is a profit orientaltság háttérbe szorulása, mégsem örülök neki. Gyantára gondoltam mint egyéb opció, az vajon megerősíti ezeket a látszólag gyenge szálakat? Van valakinek bármi egyéb megoldás a tarsolyában?
2018. márc. 31. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg pár percre fel lehetne tenni szőkítőport 6-os oxival (ezt fodrászkellékesben lehet venni) és az kiszőkítené a szőrt picit, és így világosabb lenne a színe es nem lenne annyira feltűnő.
2018. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, elfelejtettem hozzátenni, hogy átmenetileg így kezelem a problémát, de készen állok sőt egyenesen szeretnék drasztikusabb, hatásosabb lépéseket tenni
2018. márc. 31. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én krémmel szedem le, mert az egész arcomon piheszőr van.l.
2018. ápr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!