Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a tetoválás? (derék)

Mennyire fáj a tetoválás? (derék)

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:59
 1/4 anonim válasza:
Sajnos a kérdésed megválaszolhatatlan. Mivel mindenkinek más a fájdalomküszöbe. De ha egy 10-es skálára helyezem a fájdalmat amin a 10-es elviselhetetlen. Akkor olyan 3-4 között bár ez csak az én véleményem.
2010. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, nekem több tetoválásom is van és fájtak, de nem veszélyesen. Amúgy meg hozzá tartozik a fájdalom is.
2010. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátnőm 1 éve csináltatta és azt mondta, hogy neki egyáltalán nem fájt!Csak böködéseket ami csikizte!
2010. jún. 17. 22:19
 4/4 blackprincess ***** válasza:
Hát nekem 10-es skálán 12-es a fájdolom érzésű volt.Mondjuk nekem nem egy kis 10 cm-es tetoválás van ott hanem az egész derekamon.De borzasztóan fájt nekem ennyire még soha semmi mint ez.Szoval csak azt tudom mondani ha oda csináltatsz semmiféle képpen ne nagyon csináltass.
2010. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!