Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?

Szerintetek milyen az alakom?

Figyelt kérdés

Azt most ne kérdezzétek, hogy miért kérdezem. Voltak egészségügyi problémáim, nem tudjátok honnan indultam, miken mentem keresztül stb...na mindegy. A lényeg, hogy ismerősöket, barátokat nem kérdezhetek, mivel nem feltétlenül adnak igaz választ. Kérlek csakis az igazat mondjátok. Amúgy 21F vagyok, 190 centi magas.


bekell írni, hogy: kepfeltoltes - a két pont közé a www után

[link]



2018. júl. 7. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem könnyű. Nekem nem működik...na mindegy :(
2018. júl. 7. 22:13
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első hozzszoló jó képet mutat, akkor teljesen normális az alakod, kissé még sportosnak is nevezhető.
2018. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normálisan nézel ki, nincsen semmi gond veled.
2018. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, kicsit sportos.
2018. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van
2018. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jol nezel ki :) az en izlesemnek pont eleg izmos vagy de mar nem tulsagosan eltulzott, es vegre egy pasi aki bemeri vallalni hogy szoros, es nem szedi le mindenhol :) bar az is mindegy.

Egeszseges, sportos, ferfias alkatod van szerintem :) strandon valoszinuleg megneznelek

19/L (nem flirtilesnek szantam es nem ismerkedek csak oszinte voltam :D )

2018. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes.

27N

2018. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy a szőrzet miatt sokat szorongtam azelőtt és még az is rátett, hogy három éve 30 kilóval könnyebb voltam, nem bírtam létezni. De még most is amikor tükörbe nézek, kicsit úgy látom mintha nem lenne normális az izomzatom. Talán azért van mert ectomorph testalkatom van - hosszúak a végtagjaim és nehezebben növesztek izmot.
2018. júl. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!