Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jó háromfejű borotvát...

Milyen jó háromfejű borotvát ajánlanátok illetve milyet használtok?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

[link]

Volt ilyenekkel valami bajotok? Tapasztalat? 1. elektromosom lenne. XD

Köszi előre is



2018. júl. 8. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első, amit vettem pár nap alatt szétesett :D Hozzáteszem, a legolcsóbb TESCO-sat vettem. Amúgy nekem azonnal zavaró volt, hogy a bajuszom nem tudtam vele rendesen vágni. Azóta se vettem ilyet. Biztos, hogy a márkásabbak jobbak, de nagyon nehezen fértem a bajuszomhoz.
2018. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy belépőszintű Philips van, 20e-ért vettem, meg vagyok vele elégedve. Van olcsóbb is, de az nem teljesen vízálló és nem szeretek szarakodni a tisztítással, így mindenképpen olyat ajánlanék, amit simán a csap alá lehet tartani és kimosni.

Fontos még, hogy akkus legyen és bírjon ki legalább 4-5 borotválkozást, így kisebb utazáshoz nem kell feltétlenül töltőt vinni.

Hasznos lehet még a pajeszvágó, az az enyémen sajnos nincs, de van külön szakállvágóm, megoldom azzal.


Most lesz a Lidl-ben saját márkás (Silvercrest), 7e forintért. Én megpróbálnám a helyedben. Egyrészt ha nem tetszik, visszaveszik, és én Lidl termékben még nem csalódtam. Amúgy neten dicsérik.

2018. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!