Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha éppen nem használom (példáu...

Ha éppen nem használom (például bemegyek valahova) a napszemüveget, akkor hova rakjam?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, egy póló szokott rajtam lenni és farmer.

Nem tudom, hogy hova kellene/szokás ilyenkor rakni a napszemüveget.



2018. júl. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a pólóm nyakára szoktam, ott nem zavar senkit sem.
2018. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok baj lesz még az életedben ha ez problémát tud okozni😂 Engem ez az oldal döbbentett rá, hogy milyen emberek léteznek a világon😂
2018. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó... Lehet hülye kérdés. De nem akarom olyan helyre rakni, ahol nem éppen férfias. Kis apróság, de sokat számít. :)
2018. júl. 10. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké, gondoljuk át közösen hol van rajtad olyan pont, ahol el tudod helyezni. És az elhelyezett napszemüveg legyen férfias!!


Óóó... nincs ilyen pont, sajnos nem veheted le a napszemüveged, anélkül, hogy leromlana férfias megjelenésed.


Látod, meg is oldottam egyik problémádat.

2018. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kell gúnyolódni.

Attól mert jobban akarok kinézni és figyelni a részletekre még nem kell velem így viselkedni.

2018. júl. 10. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy a pólód nyakára tedd vagy ha esetleg van a mell részénél zseb akkor oda is rakhatod.Viszont láttam már olyat is,hogy a farzsebben van,de oda Én pl soha nem raknám mert simán megkarcolódhat azt meg nem annyira szeretném..
2018. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szemüveg tokról hallottál már?
2018. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szemüvegtokot nem használom az utcán. Otthon viszont abban tárolom.


Köszi a válaszokat! :)

2018. júl. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!