Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Min változtassak, hogy jobban...

Min változtassak, hogy jobban érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

Az alkatom nem rossz: magas vagyok, és vékony, de ahol kell ott gömbölyű. Régen mindig szőke akartam lenni, mert úgy gondoltam akkor jobban fogom érezni magam. Szőke lettem, de még így sem vagyok elégedett. Ha csinos ruhát veszek fel, akkor talán az első hordásnál úgy érzem van önbizalmam, de aztán megint nyomottnak érzem magam....Mindig az jár a fejemben, hogy: annak a lánynak sokkal szebb a haja, jobb mint én stb.


Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?


21/L


2010. jún. 18. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
[link] ;)
2010. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ennyit a külsőddel. Én az alapvető dolgokon kívül nem foglalkozom vele, helyette van millió más érdekesebb, hasznosabb dolog a világon. Közel sem vagyok tökéletes, most pl fel is szedtem pár kilót, mégis mindenki azt mondja, milyen jó velem beszélgetni, mert mindig vidám vagyok és jókedvük lesz a közelemben. Persze én is sírhatnék, hogy nagy a fenekem, kétségbeejtően egyenes a hajam, kék a szemem, pedig barnát szeretnék, blabla, de ez van, amin nem tudok változtatni, azt elfogadom és nem problémázom rajta többet :) Régebben én is így voltam, mint te, de most már sokkal jobban érzem magam a bőrömben :)

21L

2010. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valamit nem szeretsz,változtass rajta!

Ha változtatni nemtudsz,változtass azon,ahogy gondolkodsz róla!

Csak ne panaszkodj!"

2010. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy elégedetlen önmagaddal,mert nincs semmi önbizalmad,kb. a nullával egyenlő.Ezenkívül állandó megfelelési kényszertől szenvedsz,ezért méregeted magad folyton másokhoz.Az önbecsülésed romokban,fogadjunk,hogy az életeddel sem vagy igazán elégedett!Nos,amíg az életedben,és a lelkedben nem raksz rendet,és amíg nem vágsz neki a belső-külső megújulásnak,addig így fogod érezni.

Az jó ötlet,hogy sportolj,vagy próbálj ki új dolgokat.A futással például levezted a stresszt,és még fogysz is közben.Az alakformálással elfoglalod magad,s ezek a mozgásformák önbizalmat is adnak.

2010. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A ne foglalkozz a külsőddel-tanács nekem pont hogy nem vált be. Én is voltam, meg még néha ma is vagyok úgy mint te, de én pl régebben nem foglalkoztam annyira magammal, mióta pedig elkezdtem, sokkal jobban érzem magam:) Igen, lehet hogy annak a lány tényleg jobb nálad, de nézz meg egy másikat és rájössz hogy annál pedig te vagy jobb sokkal :) Mindenkinél van jobb, szerintem ezt vagy el kell fogadni vagy tenni kell azért hogy te legyél a legjobb, de nem keseregni.

Én elég hülyén nézek ki, sajnos alapból nem vagyok egy szépség, viszont élvezem minden percét a reggeli készülődésnek, mikor arcot tisztítok, megcsinálom a hajam, sminkelek, felöltözik, és mikor látom a végeredményt, a különbséget máris jobb kedvem van és ezt az sem ronthatja el ha látok egy szebb lányt, valószínűleg ő jobb alapanyagból készült, ez van :)

Így általában egész nap vidám és magabiztos tudok maradni:)

Hát..remélem valamennyit tudtam segíteni ezzel a kis válasszal:)

19L

2010. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azt írja,vékony,szóval nem hiszem hogy fogynia kéne:D

Egyébként szerintem se fogadd meg,hogy ne foglalkozz annyit a külsőddel,de legyen hobbid,ami leköt,szóval másra is koncentrálj.És gondold végig,mikor érezted magad utoljára igazán jól a bőrödben?És az minek volt köszönhető?Lehet,hogy nem jó ruhákat választasz,legközelebb vigyél magaddal olyan barátnőt,aki nagyon ért ehhez.

2010. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!