Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya, ha egy lány nem...

Csúnya, ha egy lány nem barnul le nyáron, hanem fehér bőrrel hordja a rövid, nyári ruhákat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 22:32
 1/9 Alain Delon ***** válasza:
88%
Szép a fehér bőr.
2017. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy csúnya! Szép.
2017. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Dehogyis, szerintem az sokkal gázabb ha egy csokira barnult lány felvesz egy ruhát és hófehéren világít a fürdőruha helye.
2017. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem is értem honnan jött ez a "trend", hogy nyáron le kell barnulni. Olyan a bőröd amilyennek születtél és kész. Nem tudsz mit tenni ellene és nem is kell, mert minden bőr szín szép a maga módján.
2017. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne csúnya? Nagyon is szép. Elég gáz hogy manapság azért kell rosszul érezni magunkat mert nem vagyunk szolibarnák. Én is hófehér vagyok, nem szoktam napozni egyáltalán. Nyáron csak ruhákat hordok, még nem okádott le senki az utcán. A lényeg hogy feketét ne vegyél fel mert az eléggé tud sápasztani. De azon kívül szinte minden szín jól mutat fehér bőrön is, főleg a fehér. :)
2017. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is fehér bőrű vagyok és a napot is gyűlölöm. Egyáltalán nem érzek rá késztetést h csokibarnara egessem magam.
2017. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Franciásan érzéki is lehet.
2017. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csúnya, mindenkinek olyan a bőre, ahogyan született, is ez így jó. Értelmetlen divatnak tartom a kötelező barnulást, és a napozás sem túl egészséges. Meg alapból mindenki fogadja el magát úgy, ahogy van. A fehér bőrûek mindenáron barnulni akarnak, a barna bőrûek pedig alapozókkal és krémekkel fehérítik magukat..
2017. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a "melósbarnaság" a legmenőbb :D karok, fej, nyak és a hát felső része grillcsirke, a lábad meg hófehér :D (néhol a ruhák vonala kirajzolódik fehérrel, a lábfejen meg a tangapapucs pántja) epic
2017. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!