Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki idősebbnek a...

Miért nézek ki idősebbnek a koromnál?

Figyelt kérdés
Egy pasi azt mondta, 30-nak nézett.Mindenki idősebbnek gondol, legalább huszonpár évesnek, pedig csak 18 vagyok (lány). Miért lehet ez, és min változtassak?

2018. júl. 15. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz kislányosabban, sminkelj szolidabban, a hajad is legyen fiatalos.

Én 21 vagyok, de 150 cm, és kislányos az arcom. Képzelheted, mindenki 12-nek néz. Hiába öltözök érettebben, mindenki "cukinak" tart.

2018. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet és adok tippet így nehéz.
2018. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek állj le a cigivel például...
2018. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdetnek elmondom, hogy nem dohányzom :)
2018. júl. 15. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél visszább a sminkből.
2018. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azt nem mondta, hogy miért nézett 30-nak? Konkrétan a kinézeted miatt, vagy mert úgy viselkedsz?

Láttam már 14 évest lányt 25-30 kinézni. De nem az arca, vagy teste miatt (oké nem kislánynak nézett már ki), hanem egyszerűen olyan határozott életcéljai, gondolkodásmódja volt, ami sok 25 évesnek sincs. Ha az alakod miatt mondta, akkor se mindegy, hogy azért mert jól nézel ki, azaz nőies idomaid vannak, vagy mert arra célzott, hogy esetleg nem vagy elég "feszes". Szóval ez így elég nehéz, mert ez ugyanúgy lehet bók, mint kritika.

2018. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!