Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szolariumozni meztelenul...

Lehet szolariumozni meztelenul is vagy csak fehernemuben? Es a gepet be kell rendesen csukni? Es ezt ki csinalja en vagy pedig az aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés

Meg soha nem voltam szolariumban es el szeretnek menni, de nem tudom, hogy mukodik. es hogy van vedve a szem? szemuveget kell felvenni vagy csak becsukni a szemet?


koszonom a valaszokat


2010. jún. 18. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én szinte mindig meztelenül szolizok, kivéve amikor menzeszelek. Olyankor mindig rajtam marad a bugyi, mert félek a fertőzésektől. A gépet neked kell becsuknod magad után, ahogy az ajtót is, és neked kell kinyitnod. A jobb szolikban szokott lenni olyan pici szemüveg, de én sosem szoktam használni, mert nekem nagyon kényelmetlen és szeretem látni, hogy hány percem van még vissza. Szerintem elég becsukni a szemed. A hajad mindig fogd össze szolizáshoz, hogy ne izzadd le, és a sminket mindig jó alaposan távolítsd el, ha nincs rajtad smink, akkor is tisztítsd meg az arcod. (Eddig szinte ahol jártam mindenhol volt kirakva vattakorong, tonikkal vagy arctejjel.)
2010. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gepben bent latni hogy hany perc van hatra? Es ha be kell csukni a szemet, akkor hogy tudom megnezni?

Vagy az nem karos, ha egy-ket masodpercre kinyitom a szemem?

2010. jún. 18. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem káros. Vannak olyan gépek, amiken a ventillátorok, és az arcbarnító erősségét is Te állítod be amikor már elindítottad a gépet. Ahhoz is muszáj kinyitni a szemet.
2010. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sokat szoliztam meztelenül is ,de lehet hogy nem kellett volna mert vannak merevedési zavaraim,és lehet,hogy ettől.
2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!