Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy valakinek ilyen a természetes hajszíne?

Figyelt kérdés

[link]

Az oké, hogy a skandináv lányoknak nagyon világos szőke a hajuk az esetek túlnyomó részében, de lehetséges, hogy ennyire?

Csak, mert ezt a lányt instán is követem meg szerintem szép is úgyhogy nézegettem róla képeket máshol is és egyszer sem láttam lenőtt hajjal meg máshilyen színűvel sem.Pedíg ha festett lenne azt maximum leszivatással lehet megoldani, hogy ilyen szinte fehéres legyen, de neki tök egészségesnek tűnik.Nektek mi a véleményetek?



2018. júl. 16. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ejj ez az avon :D pedíg megörültem volna neki :)
2018. júl. 16. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak neki nem az. :D Ismerek több embert is, aki ilyen brutálisan világos szőke (természetes), de nekik a bőrük is fehér, a szemöldökük-szempillájuk is borzasztó világos, stb...

Ez a csaj a hajszínét leszámítva egyáltalán nem néz ki skandinávnak, bár erősen süt arra a Nap, de azért ennyire barna bőrrel, ugyan már. :D

Ráadásul a képek nagy részén látszik, hogy a haja töve sokkal sötétebb. Itt kb. az összes képen látni a lenövést.

2018. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen hát van egy szine az biztos meg a szemöldökével is én nem tudom mit csinál, de az egyik képen még ritkásabb és szürkés a másikon meg full sötét és dús de az is olyan szálas szóval érdekes...a lenövést meg hát nem tudom amíg nem festettem nekem természetesen is sötétebb volt a töve szóval erre nem akartam alapozni :/.De egyébként igen az újabb kèpeon már nahyon nem tűnik skandinávnak.
2018. júl. 16. 23:58
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, nekem nagyon hasonló hajszínem van, ráadásul világosbarna szemöldökkel. 12 éves korom óta azt hiszik, hogy festetem... De a linken lévő lány haja szerintem sem teljesen természetes.
2018. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!