Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fajta műszempilla...

Melyik fajta műszempilla lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még épített műszempillám, így nem vagyok otthon a témában. 1-2 hétre (nyaralás erejéig) szeretném megkönnyíteni a dolgom azzal, hogy rakatok fel valami egyszerűbb kinézetű műszempillát, mert így nagyon sok időt megspórolnék a sminkeléssel, illetve 0-24-ben adna azért egy önbizalmat. Mindig álmodoztam róla, és most szívesen kipróbálnám.

2018. júl. 21. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem strandolós helyen leszünk, így attól nem kellene félnem, hogy sok víz éri. (mintha már olvastam volna, hogy az gond lehet)
2018. júl. 21. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 hét miatt inkább tartós pillafestést kérj.
2018. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon egyenes, jelentéktelen pilláim vannak, valami látványosabb megoldást szeretnék.
2018. júl. 21. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1D-s és a 2D-s viszonylag szolidabb. (Az 1D-nél 1 szál szempillára 1 szál műszempilla kerül, míg a 2D-nél 1 szálra 2 műszempillát ragasztanak)
2018. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!