Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy gyantázzak úgy, hogy...

Hogy gyantázzak úgy, hogy anyám ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Gyantázni szeretném a lábam meleggyantával, de mivel anya semmilyen szőrtelenítést nem enged, titokban kéne csinálnom. Viszont elég macerás felmelegíteni, mivel melegítőre nincs pénzem(mert ugye anya nem ad)... Hideggyantán gondolkoztam még, de azt mondják az nem tartós és nem szed ki minden szőrszálat. Nekem meg nyaralás miatt 1,5 hét simaság kéne... Mit tegyek? 16/l

2018. júl. 25. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy nem engedi?

Visszaragasztja utána?

Azt akarja hogy hónaljkutyáid is legyenek?

Sose értettem az ilyen szülőket.

Van ilyen krém amivel bekened és a hozzá való kis spatulával lehúzod,én olyat vennék a helyedben.

És biztos nem titokban csinálnám!!

2018. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%

Gyújts meg egy gyertyát és melegitsd meg fölötte a gyantacsikokat. Mécsesgyertyákat használj! Ne gyújts fel a házat. És szigorúan a láng fölött. Ne érjen bele.

Amugy miért nem engedi?

2018. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hideggyantacsikokat mikroban is fel lehet kicsit melegiteni, nem kell a mécsessel szórakozni.
2018. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

A lábadat akarod szörteleniteni? Hónaljaddal mizu? Amúgy nem biztos, hogy szörteleniteni kell a lábad. ;-)

A pihék senkit nem zavarnak. Én pasi vagyok, hidd el

2018. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerinte még túl fiatal vagyok ehhez.. A hónaljamat borotválom, eddig a lábammal is azt csináltam csak már unom minden este
2018. júl. 25. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Elég bizarr, hogy még 16 (még kimondani is durva!!!) évesen nem engedi, hogy szőrteleníts.

Már 10 éves koromtól kezdve extrém sötét szőrszálak borították a lábaimat. Az osztálytársaim rendszeresen beszólogattak, és csúfoltak is miatta, mert nekik ekkor még teljesen csupasz volt.

És igen...a környezetem nyomására és esztétikai szempontok miatt rákényszerültem a szőrtelenítésre már ennyire korán.

Elég “érdekes” az anyukád...nem engedi, hogy szőrteleníts, az viszont nem zavarná, ha esetleg emiatt bántanának.

Ez nem korfüggő dolog! Ês még csak nem is ördögtől való! Ennyi idősek már a második fülbevalót lövetik a fülükbe, színészre festik a hajukat spray-vel, a bevállalósabbaknak, (vagy elzüllöttebbeknek) pedig már pearcingje és tetkója is van.

A legyegyszerűbb és fájdalommentesebb megoldás a borotva úgy, hogy szappannal, vagy valami ehhez való krémmel bekened előtte.

A gyantát nem szeretem, mert mindig meg kell várni, amíg elég hosszú lesz hozzá a szőr, nem mellesleg mivel érzékeny a bőröm, általában az összes szőrtüszőm begyullad tőle.

2018. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*színesre
2018. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Borotvát eddig is használtam, azt meg tudom venni meg a fürdőkádban leszedem, csak megyünk nyaralni és nem akarom minden este borotválni a lábam.. Amúgy hátja, elég kislányként kezel anyàm, semmi női dologról nem lehet vele beszélni, fiúkat meg hagyjuk is :D ha lenne pasim szerintem szívrohamot kapna
2018. júl. 25. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
AKkor borotváld csak 2 naponta. Az nem elég?
2018. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!