Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen márka nevü szemüveg?

Ez milyen márka nevü szemüveg?

Figyelt kérdés

Valaki tudja ennek a szemüvegnek a márka nevét és a modell tipusát?Már jó idelye böngészem a netet de nem találok ehhez hasonlót.A kilencvenes években volt divat.Csak pár kép van róla,nem tudok róla semmit.

file:///D:/jpg4.jpg

file:///D:/jpg3.jpg

file:///D:/gpg2.jpg



2018. júl. 26. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán töltsd fel valahova a képet és ne a saját gépedről próbálj linkelni, mert így senki nem tud segíteni.
2018. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2018. júl. 27. 00:48
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyobb felbontású képek nincsenek róla.Ez a három kép van ahol jól kivehető.Már több külföldi napszemüveg cégnek elküldtem a képeket köztük a Ray Ban cégnek is.Elküldtek nekem ezt: [link]

A szárak egyáltalán nem azok.De fel lehet probálni virtuálisan egy arc fényképen.De ez jóval nagyobb mint amit keresek más méretben pedig nincs.Úgy látom nagy fába vágtam a fejszém.Régóta keresem már az igazat megvalva.Lehet ,hogy ez a modell már nem létezik.Ezek a kilencvenes évek szemüvegjei voltak,Akkor jóval másabb divatuak voltak.Kár ,hogy a régi jó dolgokból nem nagyon marad semmi.

2018. júl. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!