Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem a c&a-ban egy 3000ft-os...

Vettem a c&a-ban egy 3000ft-os szemüveget de elveszett az egyik szára, és már nem találok ott ugyanolyat. Viszont 15. 000 körül láttam egy nagyon hasonlót most az annyival jobb is vagy csak a márka miatt olyan drága?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
A minap vettem RayBan-t 70-ért. Egyszer szánj dologra egy nagyobb összeget, megéri. A szemed védelme érdekében is fontos. Az ilyen ezer forintos vacakok nem jók semmire.
2018. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így igaz. Nekem Versacém van, jól véd, jól működik.
2018. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó csak aztán rettegni fogok bárhova megyek hogy ha leteszem valahova eltűnik onnan. Vagy eltörik valahogy, de átgondolom! Max 20.000t szánnék rá
2018. máj. 10. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen drágábba fektess. Barátnőm is ezzel takaródzott, h mert "drága". Senki zsebében nem akarok túrni, de amíg valaki megvesz 5 ilyen olcsó szemüveget, abból már lehet rendeset is venni. + Hogy nagyon jó akciók is szoktak rá lenni. Keresztem pl. 9.200 Ft-ért vett POLAROID napszemüveget, mert le volt árazva. Persze, h drágák, mert általában a minőséges cuccok drágábbak és a gagyi "Nyújorker, Gét, CéundÁ" szemüvegekkel sokkal nagyobb kárt teszel a retináddal, mintha fel se vennél napszemüveget.
2018. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20.000 Ft szánsz rá? Úristen, simán találsz normális szemüveget optika szaküzletekben!
2018. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke Meglesem Árkád közepében levő kis boltot ott neves márkák vannak ;)
2018. máj. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!