Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés körmöm van (nem műköröm...

Zselés körmöm van (nem műköröm) már vagy 3 hete, eléggé lenőtt visszamentem a körmöshöz lemosatni és azt mondta nem vállalja (már nagyon csúnya)! Ez egy idő után lekopik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő csinálta és nem vállalja??
2018. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gél lakkod van, vagy a saját körmöd van zselével megerősítve?
2018. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Saját körmöm zselével megerősítve. Igen ő csinálta,és nem válalja.
2018. júl. 26. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj másik körmöshöz.
2018. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A büdös életben nem mennék hozzá többet. Én a műkörmössel jártam így, leesett két köröm másfél hét után, amit ő rakott fel, és a többit nem akarta nekem eltávolítani, pedig fizettem volna érte. Nem azért csináltattam meg a körmömet hogy csoze módra nézzek ki!
2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
“Lemosatni” (🤔) nem lehet, ez nem körömlakk. Géppel kell lereszelni. Lekopni nem fog! Menj egy másik körmöshöz, aki szakszerűen leszedi neked és én ehez a körmöshöz nem mennék vissza. Elég fura, hogy nem hajlandó lecsiszolni, ezt nem is értem. Én is körmös vagyok, volt már, hogy más munkáját kellett leszednem, természetesen megcsináltam, inkább, minthogy a vendég saját magának feszegesse le, ezzel tönkre téve a saját körmét.
2018. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam másik körmösnél aki ott a környéken van ő sem vallalta, mert folyamatosan dolgozik (nincs szabad időpont)
2018. júl. 26. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menj el egy harmadikhoz, negyedikhez, míg valaki le nem szedi
2018. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!