Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pécsen az Árkád közelében van...

Pécsen az Árkád közelében van valahol jó műkörmös?

Figyelt kérdés
De olyan aki tényleg szép munkát végez. Aki eddig csinálta nekem befejezte sajnos és újat kell keresnem. Egyszer voltam az Árkádban lévőnél ami ott van a cukrászdánál és rettenetes. Nem csak hogy több mint 2 órát ültem ott de meg se tudták csinálni azt a körmöt amit az oldalukról néztem. Sima gél lakos köröm. Tescóban dolgozom ahol raklapokat pakolok, rekeszeket, nehéz dolgokat és van hogy elég durván oda szoktam véletlenül vágni. Soha se tört le eddig. De most másnap reggel kávéfőzés közben kapásból letört a hüvelykujjamon lévő köröm sarka csak annyit csináltam hogy letekertem a tetejét. és 7300ft volt. Eddig 2700-ért csinálták nekem. Tehát szóval egy ügyes kezű körmöst keresnék. Sajna kertváros nagyon kiesik nekem. Köszönöm előre is.

2018. júl. 26. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Forrás, Nagy Tibike. Igen...pasi...de nagyon ügyes.
2018. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem zavar ha tényleg ügyes. Egy próbát megér, veszteni valóm nincsen. Esetleg az üzlet nevét is meg tudod mondani?
2018. júl. 26. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd facen
2018. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!