Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss anyukák van időtök...

Friss anyukák van időtök kozmetikushoz menni műszempillát rakatni?

Figyelt kérdés

Jelenleg még csak az 5. hónapban vagyok várandós az első babámmal. Fél éve van folyamatosan műszempillám és imádom. Nem nagyon szeretnék megválni tőlük , viszont ahogy a tapasztalt anyukáktol hallom nem hiszem , hogy jutna időm legkésőbb 4 hetente járnom tölteni főleg az elején. Tudom kisebb gondom is nagyobb lesz szülés után de én se a terhesség alatt nem mondok le olyan dolgokrol amitől jobban érzem magam a bőrömbe és a babuci után is szeretném magam szépnek érezni . A szempilla viszont olyan dolog ,hogy csak akkor szép ha töltve is van . Friss anyukák akik hasonlóan gondolkoznak mint én ti , hogy vagytok ezzel? Eltudtok járni 2 óra hosszára 4 hetente? Vagy inkàbb hadjam most a természetes pilláimat ?

24 Hkm



2018. júl. 29. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 3 gyerekem van. Igaz pillam nincs de altalanossagban válaszolok.

Terhesen sőt még az utolsó pillanatban is jarkaltam baratnovel mindenhova. Volt hogy úgy mentem hogy nekem nagy has plusz a másik 2 gyerkőc velem de ha tudtam inkább nem vittem őket.

Szülés után 2- 3 héttel már elmentem vasarolgatni, baratnovel kavezoba. Volt hogy babával de nem feltétlen.

Ha lesz aki vigyáz rá, simán mehetsz pillashoz.

2018. júl. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Hadjad. És nehoty hejesirássi kőnyvet vetyél a keszedbe, mer az a sátán biblilyálya.
2018. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te pedig mindenképpen keresd meg a hibákat mindenképpen tedd szóvá és véletlen se a kérdésemre válaszolj :)
2018. júl. 29. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem akinek igénye van ilyesmire, ak meg tudja oldani. Én inkább pont úgy készültem, hogy ne legyen rajtam semmilyen 'lenövés' x héttel a szülés után. Nem tudom mennyire érthető, hajra, körömre, ilyesmire gondolok. Szerintem akkor is szép egy anyuka, ha nem 'fullos'. Az én manóm amúgy sem nagyon bír ki nélkülem 3 órát... Pedig már eszik csomó mást is, de nyugicici, az KELL... Szóval gyantáztatni járok, de volt már, hogy kaptam az SMS-t, hogy 'na jó, most már siess'. De mondom, ő elég anyás...
2018. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igen ezt mondjuk úgyis majd a babàtol függ , hogy mennyire “enged” el ilyen helyekre. Azon agyalok , hogy lehet megpróbálom kicsit megszokni az arcomat a szempillák nélkül végülis előtte is kimertem menni az utcàra mikor mêg nem volt .
2018. júl. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!