Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként el szeretnék menni...

Fiúként el szeretnék menni intim kozmetikushoz gyantázásra, mennyire jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszéltünk róla, hogy nézzük meg milyen ha lecsupaszítom. Eddig csak régebben a borotvával próbálkoztam, de attól kipattogzott és 2 nap múlva már szúrt is.

2018. jan. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi jár. Nyugodtan menj. De jo szakembert keress,mert ha vmi fo shoz mégy, fájni fog.
2018. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ááááá, nem láttál te még csupasz "kukact"!


Én esztétikailag nem ajánlom. Ha zavar a szőr, akkor valami trimmelővel vág rövidre. Szvsz egy férfi tényleg fiúként néz ki lecsupaszítva. Nem szép. egy kicsi mindig kell.


Amúgy meg mások nem tudhatják. Próbáld ki Te, hogy hogyan érzed magad tőle, viszont tényleg jól válaszd meg kinek a keze alá fekszel :)

2018. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam. Nem éppen felemelő érzés, amikor kitépik a szőrt, és nem sokkal később nőtt vissza, mint amikor borotváltam. Persze ettől még kipróbálhatod.
2018. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid86 ***** válasza:
Nyugodtan, évekig jártam és elégedett voltam.
2018. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!