Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, ti le szoktátok borotváln...

Nők, ti le szoktátok borotválni az arcotokról a piheszőrt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Jesszu, dehogy! Sokkal vastagabban nőne vissza😂
2018. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én bizony leszedem, nem lett erősebb..
2018. júl. 30. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz tőle vastagabb. Ez butaság. De amúgy nem érdemes borotválni, mert szúrós lesz. Max akkor kell beavatkozni, ha nagyon sürű és hosszú és fekete.
2018. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen én le szoktam.l.
2018. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Gyantázni szoktam. Hogy lehet azt borotválni?
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Borotvalni biztos nem borotválnàm. Van gyantám, azzal megoldom. És egy hónapra levan a gondom róla és nem lessz szúrós az arcom.
2018. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Dehogy :D akkor már szőrteleníthetném az egész testem :D
2018. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor látszott, mikor rossz púdert használtam és az kiemelte. Akkor borotváltam, de azóta elvileg visszanőtt, mégsem látszik. Amúgy lehet venni direkt női arcra való borotvához hasonló dolgot, inkább azt használnék mint sima borotvát
2018. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. A bajszomat krémmel szoktam szőrteleníteni, illetve az államon van egy-két nagyobb szőrszál, amit ki szoktam szedni csipesszel, de ennyi. Szerintem a pihék nem feltűnőek, engem aztán egyáltalán nem zavarnak és, hogy őszinte legyek nem is lennék hajlandó ezzel foglalkozni, mert akkor már tényleg tetőtől talpig az egész testemet szőrteleníthetném és nekem ahhoz nincsen se kedvem, se energiám, se időm.
2018. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,rendszeresen borotválom.
2019. febr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!