Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el hogy le...

Hogyan mondjam el hogy le akarom borotválni ott?

Figyelt kérdés

Járok rendszeresen úszó edzésre és mindig kilóg a szőr a fürdőruha alól. A suliba és félek áthuzni a nadrágomat nehogy meglássák a lányok. Elég fiatal vagyok de szinte egy őserdő van odalent. Félek elmondani anyukámnak hogy hogyan fog reagálni. Szerintetek csináljam meg magamnak? (Már borotváltam a hónaljam, és a lábamat is)


12/L


2017. szept. 3. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elmondani. ugyanugy kell ahogy a hónaljadat vagy a labadat.:)

nyugodtan megcsinalhatod szerintem

2017. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sem kell elmondani,de elég ha fazonra igazítod.
2017. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

ollóval vágd le óvatosan

de ha ezt elmondod anyukádnak, akkor biztos megérti és segít:)

2017. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj borotvahabot, hogy hatásosabb legyen. Egyébként azt mondd anyudnak, amit ide leírtál,biztos megérti. Vagy csinald titokban :D
2017. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor a lábamon és a hónaljamon csináltam akkor se mondtam el neki mert nem engedné meg mivel szerinte még túl fiatal vagyok ehhez. Lehet hogy tényleg fiatal vagyok még a szőrtelenítéshez de nem akarok úgy mászkálni hogy tiszta szőr mindenem. Sajnos ő ezt nem akarja elfogadni ezért nem engedi a borotvát és társait.
2017. szept. 3. 20:12
 6/10 anonim válasza:
Szia, totál megértelek, mert én is keresztül mentem ezen.. Pont így az úszó edzések miatt. :/ Én azt tanácsolom, hogy amíg nem feltétlenül szükséges (persze elhiszem ,hogy baromira zavaró) ne kezd el borotválni. Én nagyon megbántam így 10 évvel később, hogy olyan fiatalon elkezdtem.. mert mostanra nagyon nagyon erős a szőröm az egész testemen :( bárcsak később kezdtem volna borotválkozni, vagy legalább ritkábban. Próbáld ki a veet szőrtelenítő krémjét, hátha attól nem fog annyira megerősödni.
2017. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mivel nem városba lakok hanem faluba ezért elég nehéz csak úgy észrevétlenül venni egy szőrtelenítő krémet.
2017. szept. 3. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne mond el, csak szedd le. Én is ennyi idősen kezdtem, ugyanebből az okból. Később elmondtam, de akkor már nem volt mit tennie. :)
2017. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En 14 evesen kezdtem el borotvalni a labamat, kicsit kesobb meg mindenhol mashol... De szerintem amugysem korfuggo, hanem szukseglet (mar akinek az). Szerintem sem fontos elmondanod, ez a te maganugyed, ennyi maganszferad meg boven lehet 12 evesen. En azt tanacsolom h hasznalj baba ollot (ez biztonsagosabb) es vagd le csak azokat a szalakat amik kilognak a furdoruhadbol. Ha suru, es nem eleg az ollo, akkor hasznalj borotvat (de ne azt, amivel a honaljad es a labad szoktad borotvalni, az nem tul higienikus). Ha nincs alkalmad ujat venni, akkor pedig elotte mindenkepp tisztitsd meg a borotvat szappannal, meleg vizzel (hacsak nincs otthon eszkozfertotlenito). Utana kenj a bikinivonaladra egy kis habot, tusfurdot (illatmentes jobb) es borotvald le, es figyelj h lefele huzd, esetleg oldalra, de ne felfele foleg ha erzekeny a borod. Ennyi , nem olyan bonyolult :)
2017. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) megfogadom mindegyiket ☺
2017. szept. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!