Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 160 cm magas 16 éves...

Egy 160 cm magas 16 éves lánynak, akinek kis melle van és nincs rajta kb semmi izom mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Lehet így még csinos valaki?

2018. aug. 1. 00:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nekem is szokták mondani néhányan de csak hülyék.

Amúgy 9-es kicsit félreérted a helyzetet. Megértem ha neked a sportos csajok jönnek be. De ki az élet mondta hogy löttyedt a fenekem? Azt hittem fiataloknál genetika hogy ugye kerek , feszes meg minden

. Az enyem csak nagyon puha. De be is bizonyítom, mondok egy példát

A twerk,tudod mi az ugye?

Ahhoz egy zsírosabb hátsó kell,mert egy kőkemény nem tud kellően "rezegni". Namost ezekszerint vannak nem izmos de nagy,kerek fenekű emberek. Namost én már láttam vékony lányt is twerkelni.

És a combjaim valóban túl ,de ahhoz képest csak 51cm a combkerületem. Azért köszi,jöhetnek még!

2018. aug. 1. 14:51
 12/22 A kérdező kommentje:
*Valóban túl .."zsírosak"
2018. aug. 1. 14:53
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Attól még van rajtad izom, mindenkin van. Ha nem lenne akkor nem tudnál semmit se csinálni hiszen csupán az álláshoz, járáshoz, vagy egy szimpla karlendítéshez, sőt a nyeléshez, vagy szívünk működéséhez is egy csomó izom kell. És csak hogy számokat is mondjak egy átlagos emberi testnek 35-40%-a izomból áll. :)
2018. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
És onnan veszik, hogy löttyedt, mivel azt írod semennyi izmod. Ahhoz pedig, hogy valamid feszes legyen, mint pl a feneked, izmok szükségesek.
2018. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

Max 45-48 körül.

Abból indulok ki, hogy a 170/50 az igazi modellalkat

2018. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Néhányan nagyon szeretnek értetlenkedni.


Ugye tudjátok mit jelent a képletesen? Szerintetek ha a nagyi azt mondja rám hogy " csont és bőr vagy" akkor ő azt gondolja hogy nincs rajtam hús? Vagy nincsenek szerveim? Majd neki is odamentek magyarázni hozy :"Ha CsAk cSoNt Es bőR LeNnE NeM TuDnA mEGmOzDuLni!!"

Ráadásul már mondtam hogy nem szó szerint értettem, de néhányan imádják azt tettetni hogy mennyire intelligensek annak ellenére,hogy nem azok. De a gyengébbek kedvéért elmagyarázom,mégegyszer: nem vagyok sportos. Az izomzatom nem túl erős,sem edzett. Nagyon remélem hogy tisztáztuk,és mindenki megvilágosult,mert elég érzékeny vagyok arra ha egy komplett idióta analfabétának néznek.

Utolsó:köszi! Bár nem a modell alkatot kérdeztem , sokak szekrint ők kórosan vékonyak,de vannak akiknek ez tetszik.

2018. aug. 1. 20:53
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, a 48 kg még 160 centihez is vékony. Ne a modellekből induljunk már ki akik legtöbbször az anorexia határát súrolják. Nekem 160 centivel és 48 kilóval még kilátszottak a bordáim.

#10-es voltam

2018. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát lehet,de nem feltétlen baj ha valaki vékony. A 160 48 nem veszes szerintem.
2018. aug. 1. 21:03
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
48-50 kg.Több semmiképp!!!
2018. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48-50 kg
2018. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!