Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nyaron a bikinivona...

Lányok! Ti nyaron a bikinivonalnal gyantaztattok, borotvalkoztok vagy epilaltok? Nekem a borotvalas utan tiszta piros meg viszket es nagyon rossz. A gyantatol felek:/ epilalas szoba se johet nalam! Szoval ti nyaron hogy szortelenitetek? 13/L

Figyelt kérdés
Vegyem ra magam a gyantara?!

2014. júl. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Epilálom. Először én is nagyon féltem tőle, de kipróbáltam és nem vészes. Egy próbát megér. A gyanta szerintem jobban fáj.
2014. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor milyen kedvem van. Néha borotválom, ez után fertőtleníteni kell és nyugtató krémet használni, plusz figyelni hogy a bugyi széle ne irritálja ott a bőrt, mert akkor ronda lesz. Nem szeretem mert másnapra már kinő a szőröm és szúrós.


Néha epilálom, ez a leggyorsabb, nem is igazán fáj (csak az első alkalom), ezután is át kell menni rajta borotvával, hogy ne nőjön be a szőr. Fertőtleníteni kell. Epilálni elég hetente. Nyáron ez a legjobb megoldás.


Néha gyantázom, ezzel az a bajom, hogy meg kell várni hogy kb fél centis szőr nőjön... mert csak akkor szedi ki. Nyáron ez nem jöhet szóba. Meg nekem a hajlatokban macerás is a dolog, nehéz megfeszíteni ott a bőrt a gyantához. Ha meg nem sikerül jól akkor full véraláfutásos és ronda lesz.

2014. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érzékeny a bőrőd ezért használj borotvahabot s még mielött ezt felkennéd vizezd be a szörtelenitendő területet...a borotvádon legyen olyan kis gél csik..(nem tudom mi a hivatalos neve.)Ha borotálkozással kész vagy használj borotálkozás utáni krémet.Ja és ne vakard!

Nekem ezek jöttek be azóta nem pattogok ki és nem is viszked! :)

2014. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hintőpor sokat segített utána... Rögtön borotválkozás után, behintőporozom, aztán másnap is egyszer, vagy ha úgy érzem, hogy már lejött róla és piros. Így nem szokott kipirosodni. Sok esetben az izzadság miatt is kipirosodik, a bugyitól ahogy dörgöli, stb. Most pedig gondolkodom az epilátoron... félek tőle xD
2014. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!