Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mással is van olyan, hogy...

Mással is van olyan, hogy néha nem tudja eldönteni, hogy hízni szeretne vagy fogyni? A kissé aránytalan alkata miatt?

Figyelt kérdés
Pl. szeretne kicsit vékonyabb lábakat, de nem akar mellből sem veszteni. Tudom, hogy nem lehetséges, de ki hogy éli meg ezt és hogyan változtat ilyenkor?
2018. aug. 5. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy normál alkatú nőről van szó. 168cm/58kg
2018. aug. 5. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele egy ideig, pedig én is normál alkatú vagyok 168cm/53kg.

Úgy döntöttem, hogy nem fogyni/hízni fogok, hanem inkább izmot felszedni. Attól csak formásabb leszek. :)

2018. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ezzel én is így vagyok, fontosnak tartom az edzést is! Közben az étrendemet is folyton változtatom.
2018. aug. 5. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt nem tudom eldönteni, hogy jó vagyok e így vagy fogynom kéne. Valószínűleg nekem is inkább izmosodás lenne a legjobb opció, főleg hogy sajnos nyáron eléggé ellustultam
2018. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!