Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merek fogyni. Szerintetek?

Nem merek fogyni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

168 cm-hez 64 kg vagyok, ezzel pedig jóóó nagy darab. Vannak olyanok, akiken nem annyira látszik meg, de rajtam nagyon. Szóval tehén vagyok, fiús és parasztos :D Minden vágyam volt lefogyni, hátha a fejem is kisebb lesz, de ahogy a képeimet nézegetem félek. FÉLEK, mert baromi nagy krumpli orrom van, ami miatt amúgy is depresszió közeli állapotban vagyok hónapok óta. Ha lefogyok (kb. 54 kg-ra szerettem volna lemenni), akkor az orrom még nagyobbnak fog tűnni, ugye? :(


15/L


2018. márc. 25. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Fogyjál le.
2018. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát 168 cm-hez a 64kg az teljesen okés, szerintem ne fogyj hanem edz inkább meg egyél rendesen egészségeset, és még formád is lesz :'D, magamon tudom, hogy néha 70 kilóval kisebbnek látszom mint 63-al ><, attól függ hogy csak döglök meg ilyenek, vagy edzek e rendesen ><
2018. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!