Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire ronda lennék?

Tényleg ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
Én nem látom magam kirívóan csúnyának, látok magamnál sokkal rosszabbul kinéző lányokat, mégis csak nekem szólnak be ismeretlen pasik, hogy olyan ronda vagy, hogy nem kellene élned, meg ásd el magad. És én komolyan nem értem a dolgot, még ha tényleg ennyire csúnya is lennék, semmi joguk nincs ilyeneket beszólni. Az önbizalmam teljesen padlón van az ilyenektől, pedig egy teljesen átlagos lány vagyok, átlagos alakkal, és arccal, persze lehetnék szebb is, de ez meg majdnem mindenkiről elmondható... Mégis mit csináljak, sokszor már tényleg egy féregnek érzem magam, hogy egyáltalán kimegyek az utcára, ilyen fejjel:P 18/L
2010. jún. 20. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hidd el,akiket csúnyábbnak látsz, azoknak is beszólnak.
2010. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod az Isten még nem teremtett (és nem is fog) olyan embert,a kiben ne lenne valami szép, különleges. Van akinek elálló fülei vannak, de gyönyörű zöld szeme. Vagy sprőd haja , de formás, szép feneke.Nekem pl. nem teljesen egyenes az orrom, de szép a szemöldököm,a szám vonala.

Azt hangsúlyozd, ami SZÉP rajtad!!:)

2010. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak adottságok, amik ellen nem lehet tenni. De ha mindig ápolt vagy (a bőröd, hajad, körmöd), az sokkal jobban fest, mint egy "igénytelen szépség". Egy jól megválasztott frizurával, nem túlzásba vitt sminkkel sokat dob az ember magán. De ami a legfontosabb, ha azt hiszed, semmit nem érsz, az látszik is rajtad, és hidd el, mások is észre veszik. Próbálj meg nem foglalkozni a negatív dolgokkal a külvilágból, és csak a saját pozitív tulajdonságaidra koncentrálni.
2010. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csinosan öltözködöm, nőies a stílusom, finoman sminkelek, a hajam is jó. Én meglátom magamban a szépet, van hogy elindulok otthonról abszolút vidáman, hogy milyen jól áll a szett, ami rajtam, és akkor kapom az ilyen beszólásokat. Hiába próbálok mosolyogni, ezt nem lehet pozitívan venni, és nagyon rosszul esik. Mégis kinek képzelik magukat egyes emberek?:S
2010. jún. 20. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor beszólnak kérdezd meg tőlük: miért ti helyesek vagytok, azért olyan nagy a pofátok?

persze óvatosan, mert kitudja mire képesek ezek a gusztustalan férgek...ne foglalkozz velük! a normális fiúknak biztos tetszel:)

2010. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is iylen voltam. Mondták rám, hogy milyen csúnya vagyok pedog tök boldogan elindultam ezt persze még 5-6-7. Osztályban. Mostmeg Minndenki velem szeretne járni.. meg jajj de szép vagyok. Na midn1. csak anniyt akarok mondani, hogy ne foglalkozz velük és ahogy az elöző is mondta kicsit szólj vissza nekik . De ha iylen nagy kigyúrt mitudom én kik akkor csak ne is figyelj rájuk. Dugd be a zenét a füledbe és ne foglalkozz velük.
2010. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miiii?? ez komoly? rendesen beszólnak? Hát én sem vagyok 1 szépség, de ennyire bunkók még velem sem voltak. Ahhhh.. ez durva. Amúgy tényleg érdekel, hogy ez csak amolyan költői túlzás volt, vagy komoly???? ezt nem hiszem el, ilyet még nem eszméltem.

Amúgy velem is előfordul, hogy ba*zott rondának találom a fejem és ki se mennék legszívesebben az utcára, meg nem is mennék emberek közé, de muszáj:D, de ez főleg mostanában tör rám, mert nem találom a helyem.

Na mind1. Elmondanád kb. hogy nézel ki? Mármint orr-száj-szemforma-arcforma-esetleg erős áll?

Vagy van vmi odanemillő az arcodon? Esetleg ronda a bőröd?

Mert nekem nagy orrom van, és brutál ronda a bőröm(nem pattanásos, csak olyan ápolatlan hatása van, közbe hipoallergén cuccokkal kenem allergia ellen, de semmi javulás) és mégse szólogatnak be:D Még csak kedvesen sem említenek semmit, szal tényleg érdekel, mi lehet a háttérben.

2010. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!