Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire ronda pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ronda pasi lennék? Csajok válaszát várom korral.

Figyelt kérdés

24 éves pasi létemre a csajok általában K***ra annak tartanak.

Az egyik társkereső oldalon pl. 246 szavazat alapján a 0-10-es skálán 0,9 az értékelésem.

Tényleg ennyire katasztrofális a helyzetem?


[link]

[link]


2010. szept. 5. 06:13
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Az első képem még az érettségis 2006-ból,

a 2. tavaly őszi...

2010. szept. 5. 06:14
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Írok valamit, hogy a megválaszoltjaim között legyen, aztán este visszacsekkolok, mert kíváncsi vagyok. Szerintem annyira amúgy nem vészes, bár a sérót lecserélhetnéd.
2010. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
majd visszalesek én is
2010. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok csaj, de azért írok...

Hát a kilencvenes évek divatját lecserélhetnéd a jelenkori divatra, a hajaddal egyetemben. A társkereső oldalakkal meg ne foglalkozz, meg ne is próbálkozz ott, mert ott még a nagyon szar csajoknak is nagy a szájuk, mert látatlanban szájhuszárkodnak.

Nem akarok hazudni, ha csaj lennék, nem akarnék járni veled, mert látszik, hogy nincs meg a saját egyéni ízlésed öltözködés terén. A külső ebből a szempontból igenis fontos.

Viszont az is nyugtasson meg, hogy egy tanulmány szerint az emberek boldogsága csupán 10%-ban függ a külső jegyektől, 40%-ban a környezeti tényezőktől és 50%-ban a belső tulajdonságoktól.

Szerintem nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet, és sok dologra rájöhetsz...

2010. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a haj ami nem jó rajtad.És képen át "üt"az,hogy nincs önbizalmad.

Cserélj fodrászt és legyen kisugárzásod:))

25/N

Később még visszanézek.

2010. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok, ritkán nézek meg ilyen kérdést, de erre muszáj vagyok reagálni.


nem vagy egy olyan fiu akire ha ránéznek a csajok elolvadnak. persze ez nem jelenti azt hogy ronda vagy. csak nem extra jóképü. az hogy ha megkérdezel valakit így ezt fogja mondani.


Pont a te esetedre mondják hogy nem a külsö számít hanem a belsö. számít a külsö is de te nem vagy csúnya vagy gáz, szóval ilyen esteben akkor tudsz barátnöt találni ha van egy megnyerö természeted, egy kisugárzásod.


ha az sugárzik belöled hogy lúzer akkor mindenki azt is fogja látni. ha az hogy buta nagyképü akkor azt látja mindenki.


párom nem egy jóképü ember, de elsö látásra bele szerettem. olyan megjelenése van hogy mindenki egyböl össze barátkozik vele stb... amikor megismertem már 26 éves voltam és épp elegem volt a 25-30 közötti lúzerekböl akik jóképüek, de semmit nem értek el az életben. ö az a típus aki mindig elöre halad, mindig magasabban van a ranglétrán, aki irányítja az emberket és minden évben kicsit többet keres. már az elsö pillanatban tudtam hogy ö az aki nekem kell, akire feltudok nézni aki biztonságos családot tud termeteni nekem.


és bejött.

2010. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kövér, szóval nincs gond egyedül azt nem szeretik a csajok. A stíluson kicsit változtatni kell, de azon már nem múlik. Azt nem tudom milyen vagy csajok közelében, de fontos az önbizalom. Van egy haverom kb olyan kinézetű mint te, vékony kicsit lúzer arcú, néha dadog, meg van mindenről a véleménye, eléggé magának való. Matek zseni a srác nem csoda :D De kicsit iszik és le se lehet vakarni róla a csajokat pedig még úgy is elég fura :D Matek példákkal csajozik.

Kicsit változtass a megjelenésen és menni fog az, 24 évesen már azért vannak olyan csajok akik kicsit lenyugodtak és nem csak a pörgés meg a minden nap más pasival szex érdekli őket.

2010. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Sztem is lenne mit alakítanod magadon pl. haj, ötözködés. jó-jó igen a belső számít de "külső megfog, belső megtart". 20/L
2010. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
27%
lesz majd csajod neked is előbb vagy utóbb. csak nem fog úgy kinézni mint a dundika.
2010. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

jaja, a haj, az nagyon brutál. Meg inkább a stílusoddal van a gond, nem a kinézeteddel. Te vagy az a típus, akit ha egy átváltoztatós műsorban megcsinálnának, 180fokos fordulatot venne az élete. Mert az alap meg van, nem olyan szörnyű, de nem tudsz vele mit kezdeni, nem tudod, hogyan hozd ki magadból a legjobbat. Kérd meg férfi ismerőseid tanácsát, hátha tudnak segíteni.

18L

2010. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!