Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon drágák...

Csak szerintem nagyon drágák a kínai üzletek?

Figyelt kérdés
Akartam venni egy normális felsőt és egy inget. Úgy gondoltam bemegyek a kínaiba ott biztos olcsó lesz. A leggagyibb póló is 3000 körül volt, ing 5000. De ez nem csak arra az egy kínaira vonatkozik, az összesben 3000-4000nél kezdődnek a cuccok. Volt olyan, hogy megvettem aztán 2 mosás után dobhattam ki olyan bolyhos lett. Röhej... A legviccesebb régen nem nyártam New Yorkerbe, mert drága. Bementem. 490 meg 890 Ftért dobálják utánad a jó pólókat, de már 2000 alatt is vannak nagyon jó cuccok. Tudom a minősége kb megegyezik a kínaival meg onnan is sok ruha kínából származik de akkor is.
2018. aug. 15. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtatok, ezek miatt én se vásarolok màr ott jó pàr éve. A másik ok amiérr nem, az az hogy meretben sem talàlok. Nem vagyok kövér, csupàn àtlagnál magasabb lány. A pólók rövidek ràm. Nádrágok is rövidek. Kínaiban XL-es póló kellett, míg a H&M-ben M-s a méretem.
2018. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem ez a véleményem. Brutális...
2018. aug. 15. 16:10
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vacakságukhoz képest mindenképpen. Én mindig messzire elkerültem őket, mert rettenetesen ízléstelenek az ott kapható ruhák. Max sima fehér tangabugyit vagyok hajlandó onnan venni, ha nincs más lehetőség. De van.
2018. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Gaz aki kinaibol oltozkodik
2018. aug. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!